bugün

Soğuk deplasmana giderken gs takımının yanında götürdüğü şey.
denince akla hemen onun adı gelir,
tamam şimdi buldum;

cimbom cimbom cimbom...
çikolatalısı olanına bir erkek olarak bayıldığım marka. dudağım kuru diye kız bunu dudağıma sürmüştü. bütün gün dudağımı yaladım en sonunda bimden çikolata aldım.
Topuklarım fena çatladı, sanırım kışş geldi diye. Herkes vazelin al sür diyor da abi ben ne görüntüsünü ne de kokusunu oldum olası sevmem ki... diyordum bir kaç gün önceye kadar. bir kız arkadaşım bana dalinin hindistan ceviz kokulu vazelinini verdi al bir kaç gün kullan hem iyi gelir hem de kokusunu seversin diye. Ben ömrümde ilk defa bir ürünle aşk yaşar oldum. Müthiş bir koku ve gerçekten topuklarım da yumuşadı.
seks çağrıştıran bir nesne. özellikle de anal olanı.
fukara kayganlaştırıcısı. ancak su bazlı olmadığından kullanılmamalı. biraz özen lütfen.
itibarı yerle bir edilmiş zavallı krem.
Halbuki özellikle kış aylarının olmazsa olmazı, topuk bakımının ennn etkili kremidir.
Fiyatı uygundur, concon kremler gibi cep yakmaz.
Göt sikicilerinin- siktirenlerin kremi. Ne zaman birinde görsem bu arka kapıyı hırpalatıyor diye düşünürüm.
Son zamanlarda dalininkini kullandığım harika nemlendirici.
Sadece nemlendirici mi?
Asprin 1 bu iki
Her işe yarıyor
Her işe.
Uzun süre nemlilik sağlayan krem. bitli olanlarla yakın temasda olma ihtimali olan arkadaşlara önerilebilir; bitten korur.
Topuk çatlamalarına birebir.
Eski arabamın tamponlarının plastik aksamlarını efsane parlatırdı..
müthiş ayakkabı parlatan krem. kadife bir bez kullanın.
benim için mecburi nemlendirici.
cildim o kadar kuru ki vazelini günde iki kere sürsem bana mısın demiyor. hoş değil tavsiye etmem. ayrıca vazelin kullanan köylüdür.
Bebek vaZelini kullanın. Hem çok güzel kokuyor hem de zarar vermiyor. Hassas ve bebeksi cildime başka bir şey süremiyorum.
Kokusu çok güzel. Yeni doğmuş bebek gibi.
gres yağından daha koyu bir krem. kışın kara çıkmadan önce ayakkabı veya botlara sürülürse su geçirmez olur.