bugün

(bkz: Zeynep kamil)

ihtiyar turnusol.
istemsizce "tramvay" diye devam ettirdiğim söz.
Azar azar içim yanar durur, o biçim
Öl dese ölürüm onun için....
(bkz: tramvay)
bir zamanlar kanal d'de yayınlanan dizi.

diziden akılda kalanlar, kibar ana'nın horozu ve yorgancılık işiyle uğraşan damadı feyzullah'ın "vallahülazim" deyişi.
nevra serezlinin başrol oynadığı 2000 yılında çekilen kanal d de gösterilen dizi. dizinin çekildiği ev süper baba dizisinin çekildiği evdi aynı zamanda. çengelköyde ki o ev şimdi tarih oldu tabii.
(bkz: tramvay)
2000 yapımı nevra serezlinin başrolü oyndığı dizi. istemihan adlı bir eleman vardı hatta dizide.
çocukluğumu özleme sebebim olan dizilerden birisi.

"türkiye çöl olmasın" diyen bir adet hatun ve rockçı istemihan efsaneydi.
neden bilmiyorum hafıma çok harika bir dizi olarak kazınmış izlerken iyi eğleniyordum sanırım.
Nevra serezli' nin oynadığı karaktere ayar olduğum dizi. Neyse ki sihirli annem' deki dudu peri rolüyle kendisini sempatik bir şekilde anımsamaktayım.
bilenin liseli olmadığı, bir adet zeynep kamil adlı horozu barındıran eski dizi.
Tarkan'ın şarkısıydı sanırım.
unutulan ama aslında efsane olması gereken dizilerden biriydi.

hep izlerdim ama şimdi pek hatırlamıyorum.
Martin Lawrenceın güldürürken altına sıçtıran filmi.
döneminin en komik dizisi. ailecek izleyip gülerdik. ehe ehe diye.
20 dakikalık dizigillerdendi. arka sokakların olmadığı dönemlerde her akşamüstü okul çıkışı kanal d de verilirdi ve şahsım tarafından her akşam zevkle izlenirdi. ne günlerdi be?.
(http://fizy.com/#s/1ahmr7)
tarkanın albümünde yer alan parçanın ismi.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
bir aralar kanal d de yayınlanan ve severek izlenilen günlük komedi dizisi idi. stara geçip oyuncuların yarısı değiştirilince haliyle her güzel şey gibi buda bitmiştir.
klipte arkadaki güzel bayan dikkat çekicidir.
martin lawrence'ın başrolünü oynadığı, ing. orijinal adı "big momma's house" olup türkçeye bu isimle çevrilmiş komedi filmi.
(bkz: big momma s house)
ayrıca (bkz: turkceye sacma cevrilmis film isimleri)
cok ilginc danslar izleyebilecegimiz bir klibe sahip sarki. aklima crazy dance in kayseri yi getirdi nedense.
(bkz: why anam why)