1. 1.
    uludağ sözlük'ün son gözde trollü vaudeville for vienetta namlı yazarın aslında güzide moderatörümüz moonlight sonata olmasıdır.

(bkz: #6322617) numaralı giride de üstü kapalı bahsedildiği gibi moderasyon sözlüğün durağanlığından sıkıldıkça böyle eylemlere kalkışmaktadır. yani ben şahsen bu adamların fake nicklerle entry girdiklerini görmedim fakat hepimizin kulaklarına geliyor bu söylentiler. neyse efendim biz bunu gerçek sayıp moderasyona şöyle bir göz attığımız vakit göreceğiz ki içlerinde vaudeville for vienetta gibi yazabilecek tek kişi en gençleri olan moonlight sonata'dır. işte bu sebepten utanmadan iddia ediyorum ki v.f.vienetta, moonlight sonata'nın yirmisekizinci fake hesabıdır.
    11 -8 ... lynyrd
  2. 2.
    v f v nin entry leri okunduğunda çok net anlaşılabilir. gerçi moonlight mıdır her kimse onu tanımıyorum ama açtım entrylerini okudum. sonra da bir değerlendirme yaptım ve dedim ki:

bağırma lynyrd dost, bağırma lynyrd arkadaş!

bu süreçte sakin olmalıyız...
    4 -2 ... imhotep
  3. 3.
    (bkz: hepimizin zall olduğu gerçeği)
    5 ... sebarstian
  4. 4.
    (bkz: hangimiz nerdeyiz ki)
    3 ... husu
  5. 5.
    (bkz: fake ne la)
    2 -1 ... ruhumorceyda
  6. 6.
    * (bkz: moonlight sonata kim lan)
    2 -3 ... imhotep
  7. 7.
    (bkz: aa yok artık ebesinin amı)
    (bkz: ali sami alkış)
    2 -1 ... klima muhendisi
  8. 8.
    benim kanaatime göre asılsızdır.

bahsi geçen yeni nesil yazar an itibariyle kendini o kadar basit bi seviyeye düşürmüştür ki... değil bi moderatör, bi troll bile bu tip bir karaktere bürünerek ikinci bir fake hesabı açmaz. açamaz.

moderatör fake hesap açacak olsa daha kaliteli gramer kullanır bana soracak olursanız. var böyle troller de. onları deseniz neyse de... vaudeville for vienetta leblebi çekirdek lan. olcek iş mi allaınsen?
    5 -2 ... bifincancay