bugün

vatanı Türkiye olmayan kişidir.
aslı yozgatlı olup adanalı ayağına yatan ruh hastası.
Açılım zamanı akpyi destekleyen aynı zamanda mhpyle ittifak dönemini ve milliyetçi rüzgarlar estirmeye çalışan akp dönemini de savunan arkadaştır.

Rahatsızdır.
görsel
Ettiğim küfürleri sildim
Sırf allah a karşı pismanligimdan

Uğraşmayın lan benle
Yavsaklik yapmayın.

Bak vallahi bir gün birinize pis takacagim uğraşır bulurum denk geleni.
bir ruh hastasının saldırısı ardından ettiğim küfürleri sildim

kimseden korktuğum yok

prensiplerime bağlıyım

it köpek saldırmazsa asla küfür sevmem.

olum fazla havalanmayın

atarım tutarım derken

birileri çıkar

maskenizi düşünür

o karpuz gibi götünüzde açıkta kalır

her bulduğunuza el atmayın

kendinizi bir bok da zannetmeyin.

düşmem derken kelle üstü yatarsınız.
üç beş zırtoya(krde), ktçüye, krt severe dert olmuş adam,

sktrin lan kekolar.
Ülkücülerdir evet.
keşke yunan kazansaydı zihniyetindeki hoyalardır. bunlar, el kaide, fetö, pelikan, iha, ışid vs gibi bir çok islamcı terör örgütlerinin sempatizanı tiplerdir. bol bol flistin, müslüman kardeşler, rabia ühühü diye ağlarlar.
Kimi sosyalistler kesinlikle değildir. Kimi sosyalistler olmasa ne kıdem tazminatı ne de başka bir şey olurdu kimilerinin sigortası bile olmazdı.
annesi tem şube tarafından sorguya alınan kişidir.

kendini aklamak için yemin billah eder abi ben vatanseverim diye. hihi.
Kimi dincilerdir evet.
Kendini vatansever addeden dincilerin kaç kişiyi gazetelerde fotoğraflayıp (uğur mumcu, bahriye üçok, ahmet taner kışlalı, necip hablemitoğlu, danıştay hakimleri vs.) din düşmanı ilan ederek hedef gösterdiğini, sonra bu kişilerin terör saldırılarında katledildiğini unuttunuz mu? biz unutmadık ve unutmayız.
Lan barış yumşağı

Bak biz o yolları arsinlayali çok oldu

Bebeye bak la
Gelmiş cezaevi dersi veriyor

Oglum git üstüne vazife olmayan işlere burnunu sokma

Ben adanalıyım
Ankaranın pavyonunda tokmaklarım seni.
(img:#2006975)
Berkin Elvan'a küfür edenlerdir evet.
-kendini vatansever addeden dincilerin kaç kişiyi gazetelerde fotoğraflayıp (uğur mumcu, bahriye üçok, ahmet taner kışlalı, necip hablemitoğlu, danıştay hakimleri vs.)-

oha lan bu neyin kafasi yahu bu chpli yobazlar sacmalamayi durdurmayacakmi?

hadi ugur mumcu carsaflilarla hergun kavga edip duruyodu, ki tv basindaki islamcilari kizdirsada kimsenin oldurmeyi dusunecegi turden bisey yapmis degil...

danistay hakimleri tam bir provakasyon yapan herif dupeduz kacik yahut derin devletin chp kanadinin elemani tahminen...

bahriye ucok ve taner kislalinin ve necip hablemitoglunun islamcilarla ne alip veremedigi var? cumhuriyeti takip etmedigim icin bahriye ucok ve taner kislalidan kim ne ister bilmiyorum ama islamcilarla zerre alakasi olmadigina eminim...

necip hablemitoglu ya alman istihbarati yada sol bir orgut tarafindan olduruldu, tvye ciktigi son programi hatirliyorum bergama altin madeni turkiyedeki cevreci eylemler ve alman istihbarati konusunda biseyler konusuyordu. tvdeki son sozu alman istihbarati niye cevreci dernekleri fonlayip duruyor ayrica bu dernekler hep ingiliz sirketlerine tebelles oluyor gibi bi laf etti duraladi kafasi karisti dondu kaldi adeta kafasinda bir ampul yanmisti... o an bu adami fazla yasatmazlar bu istihbarat olayinda fazla derine gitti ustelikte ekranin karsisinda anlatiyor diye aklimdan gecti. tam 7 gun sonra oldu allah rahmet eylesin, hala cinayeti karanlikta...