1. 1.
  suri sakso.
  2 ... tramessi
 2. 2.
  hic bir seyden haberi olmayan bebelerin giydirdigi tipler.
  vatanim dedigin topragin guney-dogusunda 30 senedir toplam sayisi 5 bin - 10 bin arasinda degisen bir silahli guc var. Sen bunu bitirebildin mi ? Kutsal vatanini "capulcu" dedigin adamlara karsi savunabildin mi ? Kutsal dedigin vataninda bugun evinin onunde bakkala giderken bomba patlama ihtimalin yok mu ? Sen oldugun zaman ailen disinda arkandan goz yasi dokecek birileri tarafindan mi yonetiliyorsun ? Kutsal dedigin topraklarin dogusuna kac tane fabrika, universite kurdun ? Vatanini esit sekilde mi seviyorsun ? Yoksa deniz kenarlari, rant getirecek yerler daha mi "kutsal" ?
  Kutsal vatanini savunan "şanlı" orduna çok mu değer veriyorsun ? Ne yaptin sanli ordunun yakilan askerleri icin ? Ne yaptin sanli ordun sinir disindaki turbeye sahip cikamadigi ve onun yerini degistrirken sehit verdigi zaman ? Ne yaptin kafasina cuval gecirildigi zaman ?
  Cok cesursun ya, siktirip gidip savassaydin bebecik ?

  Ciddiyim, bi siktirip gidin. Yasiyorsaniz +1 nufus, oluyseniz +1 sehitsiniz siz. Baska bir sey degil. Amk rakamlari.
  -4 ... zevce
 3. 3.
  (bkz: sakin ol şampiyon)
  ... piyasa yapici
 4. 4.
  ne kürtler ne araplar. bana göre bedelli vatan milletçi ampülcü gençlik, bedelli olmayan o partililer canımdır.
  ... sahipsiz rasengan
 5. 5.
  bugün 

  ukde  

  #  

  diğer 

  çıkış

  vatansız piç

   

   

   1

  1

  vatanı ve babası olmayan kişilerdir. bayrakları yoktur devletleride, aceleye gelip kondom kullanmayan insanlar tarafından peydahlandiklari için en az 15 kardeş olarak doğarlar .en büyük hobileri elektrik faturası ödememek devlet bize bahmii sloganı atmak , yedikleri kaba pisletmektir.yürekleri yoktur bir sokakta karşılaştığında çatışmayı değil kaçmayı düşünürler.dağda dişileri guruplara ortak pay ederler. vücutları hassastır kemikleri kolay kırılır. yağlı bir erkek terörist 200 metreden kurşunu tutabilir. ölmeden en az iki hafta sürünebilirler. en güzel öldürülme şekli boğazlanarak öldürmektir. beyne giden atar damarı kestiğinizde görürsünüz ki çok az kan gelmektedir. genelde okumayan cahil piçlerdir. sosyal medyayı aktif olarak kullananlar şafak operasyonlarına konu olmaktadır
  peki bu piçlerin sözlüklerde ne işi var ? 
  sözlükler yeterince kimlik teyit bilgisi istemez ve kim olduğun yönetimin umrunda değildir ta ki çizgiyi aşana dek ya da sözlük yöneticiside terör sempatizanıdır içlerinde barındırırlar ta ki bir şafak operasyonuyla alınıp minumum 9 yıl geçirilene kadar ellerinde kelepçe nezarethane de sırılsıklam bekletilme kadar. diğer bir seçenek sözlüklerdeki yazarlar dışarıya nazaran farklı düşünen duyarlı kimseler oldukları için duyar kasma girişiminde bulunmaktadırlar. ve kendilerini başka siyasal görüşlerde gösterip ortak payda da buluşmuş gibi gösterilmektedir. eli kanlı bebek katili olmasına rağmen seçim reklamlarında çocuk resimleri gösterecek kadar alçaktırlar. afrin operasyonunda kanlarının kokusunun 200 metre alanda kimyasal bomba etkisi yarattığı leşlerine yaklaşmak cesaret isteyen köpeklerdir. sözlükte tespitleri halinde emniyet genel müdürlüğü siber suçlar daire başkanlığına bildirilmesi her vatanperver vatandaşın asli görevidir.
  ... uduztegin
 6. 6.
  Sanırım Gurbetçi Türkler için kullanılan tabir. Savaş yüzünden yurdundan ayrılan suriyeli vatansız piçse, para için Avrupa'ya giden türk de vatansız piç olmalı.

  Tâbi bunu ordakilere söylesek; la yemişim vatanı, ben özgürce huzurla yaşamama bakarım, der.
  2 -4 ... profesyonel kamikaze pilotu ii