bugün

Kim lan bu zigot ? El kol hareketlerine bak hele.

Edit : Başlık başa kaldığından linki de bırakıyorum buraya. http://www.cumhuriyet.com...u__suratina_tukurdu_.html
yolda yürürken ayağına taş takılsa

tayyipten bilen dallamalar için az söylemiş.

suratına sıçayım demesi gerekiyordu.
kafadan bir kaç tahtasının eksik olduğu yaptığı garip jestlerden anlaşılan, paragöz yandaş soytarıdır.
sahiplerine laf gelmesinden rahatsız olmuş hav hav işidir.

koltuk kaygısı işte.
suratına sıçılması gereken sunucudur.
Kendisini savunanlar vardır.

Her vatandaşın eleştiri hakkı vardır. O hakkını böyle kullanmış. Ve bu hakkını kullanan vatandaşa canlı yayında demediğini bırakmamış sunucudur kendisi ayni zamanda. Üstüne birde isim verip açık hedef göstererek yüzüne tükürmüştür.

Hükümetin suçu inkar edilemez. Ankara'ya gelen bilir. Koskoca ülkenin belki de en güvenli bölgesi dir orası. O kadar resmi teşkilat a bağlı yerde bomba patlatılması bombacının elini kolunu sallayarak gidip patlatabilmesi kimin suçu vatandaşın mı?

Yahu hırsızın hiç mi suçu yok?

Var tabii onu inkar edemeyiz ki. Ama bunun önlemini alamayan hükümeti suçlamak yanlış bir düşünce değildir.

Yazık.
bu kişi (dikkat ederseniz 'adam' demiyorum), hatta daha da birşey demiyorum çünkü onun için kafa yormak gereksiz.
şu tipin seviyesine bak. yorum yapmaya bile değmez.

insan evladı demeye bin şahit lazım.
bir zamanların "tüketicinin erkan abisi." zamana ayak uyup erkan abla olmuş. düşene vurmaya gerek yok. kendi tükürüğünde boğulur.
haklı aslında, ülkenin göbeğinde 5 ayda 2 bomba patlayacak, 150 insan ölecek ve hükümeti suçlayacağız. tabi ki bu olanlardan uganda futbol federasyonunu sorumlu tutacağız
herkesin tek tek hakaret davası açması gereken kişi.bir daha millete laf atmamayı öğrenir en azından.
Hükümet halkın güvenliğini sağlamakla sorumludur. Burada hem bu bombayı patlatanlar hem de patlatılmasına yol açanlar suçludur az yada çok.
Hükümet halkın güvenliğini sağlamakla sorumludur. Burada hem bu bombayı patlatanlar hem de patlatılmasına yol açanlar suçludur az yada çok.
sunucu değil paralı soytarı. ak-yalaka.
yıllardır memleketin a. koyuyorlar.

yüzümüze tükürmüş çok mu?
(bkz: erkan tan yağcılığı)

yalakalığa en taze örnek olandır.
götverenin tekidir. ciddiye almaya değmez. amına kodumun barzosu.
Biz onun götünün kılıyık diyen teyze geldi aklıma. Bu da bir göt kılıdır.
ayakta alkışlanacak entryler girilmiş.

cümlenizi ayakta alkışlıyorum. yani neymiş vatandaşa hakaret edilemezmiş. vatandaşa makarnacı, kömürcü, çomar, göbeğini kaşıyan adam, bidon kafalı, % 60 aptaldır felan denilemezmiş.

bu hassasiyetiniz için sizleri ayakta alkışlıyorum.

yavaş yavaş aynı frekansı paylaşmaya başladığımız için şu an gözyaşlarıma hakim olamıyorum.

rabbim o kadar yücesin ki. sana hamdediyorum. bugünleri göreceğimi söyleseler inanmazdım.
her patlamadan sonra hükümeti eleştiren diye giri giren salaklarla yaşıyoruz bu ülkede.

Kimi eleştirecek lan, kılıçdaroğlunu mu bahçeliyi mi ? iyiler hep sizden de kötüler hep mi elden ?
Cok komik değil mi?
Gayet de haklıdır. Asker ölünce devlet düşmanı kesilirler ama ne hikmetse polis söz konusu olunca bir oh iyi olmuş demedikleri kalır bu insanların. ikisi de devlete bağlı değil mi kardeşim? Neden biri ölünce devleti suçluyor, diğeri bir şey yapınca beddua etmediğin kalıyor? Çok seviyorsan ülkeni, ülkenin vatandaşlarını neden teröristleri suçlayacağın yerde devlete suç atıyorsun? Eskiden hiç mi terör yoktu ya? Akp den önce de vardı akp zamanında da var ve akp den sonra da olacak. Türkiye nin başında her zaman bölünmesi için akbaba gibi bekleyen, ülkeyi karıştırıp savaşa sokmak isteyen kişiler olacak. Terörist dediğin elinde silah, dağa çıkıp asker öldüren şerefsizler demek değil sadece. Ülkenin huzurunu kaçırmak için ortalığı karıştırmaya çalışan, iyi görünüp aslında arkadan ülkenin kuyusunu kazan herkes teröristtir. Burada da var, mahallende de var, okulunda da var iş yerinde de var bildiğin veya bilmediğin. Ama görüyorum ki burada fazlasıyla çoğalmış. Zira burada teröristlere lanet okuyup, askerlere dua edeceği yerde hala devleti kötülemeye çalışanlar var. Ülke akp ile kalkınsın mı yoksa batsın mı diye sorsalar batsın da haklı olduğumu herkesin gözüne sokayım diyecek insanlar var burada. Nasıl daha iyi bir hale gelebiliriz, nasıl yaşam koşullarımızı daha iyi yönde arttırabiliriz diyeceğinize hala nasıl devleti karalarım nasıl hükumetin bir açığını yakalayabilirim nasıl onlara oy vermemekle haklı olduğumu ispat ederim derdindesiniz ya. Yazık size. Tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Dilerim bu acılar bir gün sona erer ve gelecek nesiller huzur dolu bir ortamda büyüyebilirler.
bu erkan tan, senelerce tvlerde söyleşi yaparken, karşındakine soruyu kendi cesaret edip soramaz, bir soru söyleyip arkasından da "diyorlar...."ı yapıştırırdı... anlayın yani bay diyorlar'ın nasıl bir gazeteci ve televizyoncu olduğunu...
birinin ona bu dünyanın kimseye kalmayacağını hatırlatması gerekiyor zira bu yaptıkları inşallah o tarafa yol su elektrik olarak girmesi temennisiyle.
Patlatan da suçlu patlattıran da. Patlattıran suçlu deyince surata tukurenin suratını sikeyim. Sanki pyd suçsuz akp suçlu demiş adam.
ikiside suçlu işte. istihbarat bu kadar zayıfsa devlete kilit vurup gidelim zaten. Her turlu sikiliriz.