1. 1.
    ışıklı başkanımızın kapalıçarşı ziyareti esnasında gerçekleşmiş, başkanımız bir vatandaşın "ulaşımı indireceğim dediniz ama % 35 zam yaptınız" tepkisine mantıklı bir şekilde karşılık vermiştir.

tabi kendisine göre. bu tartışma bana buradaki paralı ekotrolleri hatırlattı. zira, aynı muhabbet burada da dönüyor paralı ekotroller de tıpkı ışıklı başkanları gibi yapıyor, kıvırıyor.

tepki gayet net bir şekilde ortada, vatandaş; "seçilirsem ulaşımda değil zam indirim yapacağız dediniz, lakin seçildikten sonra zamı köklediniz. bu mu sizin vatandaşa hizmet anlayışınız, bu mu indirimden anladığınız" diyor.

ışıklı başkanımız ise, ekotroller gibi; "her şey zam geldi" diyerek kendini savunuyor! sormak istiyorum, ekrem merak ediyorum, sen bir kaç aylığına mı başkan seçildin? 5 sene orada olacağından haberin yok muydu?

piyasaların ne şekilde olduğu konusunda, her şeye zam üstüne zam geldiğinden bihaber miydin? bu konuda bir öngörün yok muydu bu vaatleri verirken, gerçekten merak ediyorum?

he, böyle bir vaadi bulunmasa zam konusunda hak vereceğim ekrem e ama yok, adam göz göre göre "ulaşımda indirim yapacağız" dedi ve ulaşıma inanılmaz bir şekilde zam yaptı!

yetmezmiş gibi birde, "ben hizmet vermek zorundayım" diyor vatandaşa! eğer bu hizmetse eksik olsun sevgili ekrem!

https://twitter.com/Biz10...tatus/1232607319684517888
    6 -4 ... iyesta sert
  2. 2.
    sözlük paralı ekotrolleri bile bir cevap bulmakta zorlanmış bu durum için. ne yapsınlar, ellerinden bu kadarı geliyor göz göre göre, "ulaşımda inidirim yapacağız" diyerek zam yapılmasını savunmak sanırım biraz zor.

ah sülün ekrem ah, alenen yalan söylüyorsun vatandaşlarla çocuk gibi dalga geçiyorsun! sen göreve geldiğinde mazot 6.42 tl idi şu an ise 6.32 tl. nasıl zam gelmiş maliyetlere açar mısın biraz?

ayrıca, "ulaşımda nasıl indirim yapacaksınız" sorusuna ise "tarikatlara , vakıflara giden paraları kesmek yeterli olacak. fazlasıyla yapacağız indirimi" demiştin. n'oldu kesilmedi mi tarikat ve vakıflara giden paralar?
    5 -2 ... iyesta sert
  3. 3.
    (bkz: ne çektin be ekrem)

Hadi bunu da Bi haftasonu tatil kaçamağı paklar.
    2 -1 ... tea man
  4. 4.
    Seçimden önce
    Secmenle canım, cicim, bebeğim.
    Bekleyecek bir saniyemiz yok, şunu yapacahiz bunu yapacağız, indirim yapicaz vaad vaad vaad.
    Seçimden sonra
    Tatil tatil tatil,
    Yaptığı icraata millete kazığı sokmak oldu.
    800 bin oy farkla kazandı yağsız soktu kazığı zevkten kudurun.
    Sevgili istanbullular.
    2 -3 ... ayk73
  5. 5.
    ne yapsın adam. % 50 herşeyi zamlandırıp % 14 falan enflasyon çıkaranlarla tartışamayınca içini ekrem'e boşaltmış.
    2 ... teflon