1. .
  öte tarafta birilerinin(mesela mevcut hükümetin) götünden kan alacak şehitlerimizdir.
  5 ... david brent
 2. .
  an itibariyle kemikleri sızlayan merhumlardır.
  4 ... kizilmaske
 3. .
  rte ve avanesini ahirette yakalarına yapışmak için sabırsızlıkla bekleyen şehitlerdir.
  2 ... cartoon pierre
 4. .
  aslında çoğu askerliğin mecburi hizmet olmasından dolayı şehit olan evlatlarımızdır. bakalım profesyonel askerlik ne zamana kısmet olacak...
  1 ... jamal sellami
 5. .
  bu ugurda ölmeyip eli, kolu, bacagı kopan, kör olan, sagır olan hatta psikolojisi bozulup tedavi görenler de var. herkesin içi acıyor ama rezil medya bu konulara yer vermiyor. insanların kanayan bu yarasına 10 saniyeligine deginiyorlar. her şehit elbet hesap soracaktır.
  4 ... elbette olsun
 6. .
  yanlarına yeni şehitlerin gelmesini istemedikleri için, kardeş kavgasının son bulması için yapılanları izliyor, taş koymaya çalışanlara lanet okuyorlardır. zira onlar ölmezler.
  3 -3 ... su degil kezzap
 7. .
  orta yaşa ulaşmış bir türk genci olarak kendilerinden özür dilediğim şehitlerimizdir..

  özür diliyorum çünkü, her ne kadar mevcut iktidara oy vermesem de, olan olayları sessizce izliyorum.. elimden bir şey gelmiyor.. kızıyorum kendime.. sustuğum sessiz kaldığım için en az bu olaylarda mesul olanlar kadar suçlu hissediyorum kendimi..

  sizlerden gerçekten özür diliyorum.. şerefsizler yüzünden koruyamadım emanetinizi..

  özür dilerim..
  4 -1 ... trablus
 8. .
  hükümet tarafından takdir görmemiş vatan evlatlarıdır. devlet büyüklerimiz tarafından; pkk lılara verilen önem ve değerin onda biri onlara verilseydi, bu evlatların ailelerinin acısının üstüne acı katılmamış olacaktı...
  2 ... filhakikamamafihbinaenaleyh
 9. .
  şuanki durumu görüp, kemikleri sızlayan vatan evlatlarıdır.
  1 ... esuma
 10. .
  elleri her iki cihanda oğlunu 21 gün askere gönderip sırtında türk bayrağı ile koşturmaya utanmayan recep tayyip erdoğan ın yakalarında olacak evlatlarımız.
  2 ... sustum