1. ?.
  habur sınır kapısından başlayarak sızlayan, vatanın her karışının değerli olduğu topraklardır bunlar. yıllar yılı kanla sulanmış bu vatan toprakları son olaylardan sonra için için sızlamaktadır. çünkü onlar şerefli bir milletin eseridir. bir avuç çapulcunun bu yaptıklarını görmekten hüzün duyan topraklardır.
  4 ... gcgc
 2. ?.
  sadece bölücü ibnelerin duyamadığı bir sızlamadır.
  5 ... ottoman3541
 3. ?.
  bölücü s*erefsizlerin duyduklarında kıs kıs gülmelerine yol açacak olan, bundan dolayı iyi ki de duymadıkları dediğimiz, an itibariyle 34 ad*nin topraklarımıza ayak basmasıyla başlayan sızlanmadır.
  3 ... cool cocuk
 4. ?.
  ay yıldızlı bayrak altında, paçavranın sallanmasıdır. hainlerin serbest bırakılması karşısında toprağın şaşkınlık yaşamasıdır.
  ... gcgc
 5. ?.
  yıllar yılı kanla sulanmış bu toprakların halen kanla sulanmasını dileyen ve bundan zevk alan kan emici faşistlerin, vatan millet sakarya dersinden bir bölüm.

  (bkz: siz tarih oldunuz)
  -5 ... morjivet
 6. 1.
  merak etmeyin ne toprak sızlar, ne bayrak üzülür. toprak bütünlüğünü, vatan biriliğini, o toprağın üzerinde yaşayanların huzurundan üstün görenler bilemese de sızlayan her zaman kalplerdir.
  2 ... ıslak mayolu adam
 7. 2.
  bir avuç teröristin, vatan topraklarında kahraman gibi karşılanması sonucu oluşan durum. benim alnım ağrıyor bu utanç tablosunun karşısında. daha yirmisinde hain bir kurşuna kurban giden şehitlerin kemikleri, gazilerin olmayan kolları, bacakları sızlıyor. en önemlisi de bu teröristlerin ulusal egemenliğin temeli olan tbmm'yi ziyaret edeceklerini bilmek burnumuzu sızlatıyor. bunca senedir çektiğimiz acılar yetmezmiş gibi bir de bize bu sızıyı yaşatan herkese yazıklar olsun.
  1 ... justpurp
 8. 3.
  bin yıllık türk yurdu olan,düşmana, haine bırakmamak için yüzbinlerce vatanseverin kanları ile ruhları ile kutsanmış mukaddes toprağın yaşanan son olaylarla bağrında yetişmiş büyümüş insanların hainliği sonunda sızlaması.
  1 ... nickmickbulamadim