bugün

beni şaşırtan gelişme bu partide ciddi ciddi 108 kişinin olması oldu *

https://www.cumhuriyet.co...-kisi-istifa-etti-1808069
türkiyede vatan partili 108 kişi olduğunu öğrendiğim haber.
içinde bulunmadigim liste. Gerçi ne para veriyorum ne partiye gidip geliyorum. Silmiş de olabilirler
doğu perinçek tek adam olma yolunda ilerliyor. çünkü 109 kişilik partide tek o kaldı şu an.
vatana millete hayırlı olsun.
Oy oranını % 00037 ye düsurecek istifalardır.
Parti kendi kendini feshetmistir.
Partiye oy veren sayısı -12’ye düşmüş.
Vardır elbet bir hesabı. Perinçek bunları trojen virüsü olarak diger partilere dağıtmış da olabilir.
Neden olarak Sayın perinçek in hdp kapatılsın politikası kulislerde konuşulmaktadır.
Bolşeviklerin iç savaştan zaferle çıkarak tüm Rusya'da otoriteyi sağlamasının 100'üncü yılında yapılır mı bu? Çok ayıp...
Vatan partisi veya mhp veya akpnin yönettiği herhangi bir parti
Bunlara üye olacağına git akpye üye ol en azından bir işe yarar
Nasıl olsa oyun akpye gidecek
Mantıklı karar vermişler bence
Perinçek'in çılgın düzeyde AKP'ye yanaşmasına rağmen, iki yıldır çok bile durdular.

Düşünemiyorum izmirli laik teyzeleri, eski paşaları, albayları bu partide AKP'yi desteklediklerini. TGB de aynı şekilde. ülkü ocaklarıyla, akp gençlik kollarıyla buluşup duran, ne idugu belirsiz bir hâl aldı ve ordakiler de hâlâ mal gibi duruyor.
türk siyasetini çıkmaza sokan istifalardır.

şimdi biz kime oy vereceğiz amk...
isabetli bir karar olmuş. nerede durduğu neyi savunduğu belli olmayan bir partiden kaçmışlar ama partide o kadar adam var mıymış orası da ayrı muamma.
bir perinçek kaldı herhalde. zaten 109 oy alıyorlardı seçimlerde amk.
Amatör kümede oynamaktan sıkılıp süper amatöre geçmek isteyen kişilerdir.
görsel
yakında kapatılacak gereksiz bir parti olduğundan kimsenin umursamadığı olaydır.