bugün

"tekelinde midir" kelimesini görünce akıllarına "tekel" gelmiş vatanı falan unutmuştur onlar şimdi. "ağbiğ, iki bira verir misin oradan hıck." evet.
Böyle salak saçma ithamlarla saldıran sürekli bir kesimden insanları bildiği, cümle kurmasına yetmeyen kavramlarla zan altında bırakmaya çalışan asalaklar ne zaman tükenecek merak ediyorum. türk tarihini son 100 yılla ele almaz ama 600 yılda Türklüğü hiç olmadığı kadar yozlaştıran Osmanlıya puta tapar gibi tapar. Son olarak tüm Türk devletlerini tek çatı altında toplayan Timur'u ise Türk bile kabul etmez bu siktiğimin zekasız amipleri.
Osmanlı padişahları ise orhan beyden itibaren türk olmayan kadınlarla evlenmiş ve başa geçen osmanlı padişahları türk olmayan kadınlardan dünyaya gelmiştir.

Bilimsel olarak bir insan anne ve babasından geçen genlerin toplamı olduğu için öyle baba türk anne rus vs olunca kimsenin osmanlı için ceddimiz demeye hakkı olduğunu biyolojik olarak düşünmüyorum.

Mustafa kemal en azından ana baba olarak türktür. Kimseye ata demeye gerek olduğuna inanmıyorum. Eğer ille de kendimize ata arayacaksak bu mete olsun attila olsun.