bugün

Kadir Gibi bir şerefsizi savunmak vatan hainliğidir
Bu adam keşke Yunan kazansaydı diyecek kadar şerefsizdi
Bu adamı savunanların kendisinden farkı yoktur.
(bkz: lütuf)
yapan herkes türkiye vatandaşlığından çıkarılmalı ırağa suriye ye falan atılmalı.
her hükümeti eleştirene anında yapıştırılan yafta.neymiş fetöcüleri desteklemiş oluyomuşsunuz.
son 3 senedir profesyonel olarak vatan hainiyim. bu yazımda vatan hainliği konusundaki soruları yanıtlayacağım.

kriterler nelerdir?

yasayla belirlenmiş kriterler yoktur ancak şu kriterlere uygun olmak işinizi kolaylaştıracaktır;
1- müslüman olmamanız.
2- türk olmamanız.
3- solcu olmanız.
4- sosyalist olmanız(DiKKAT VURULMA TEHLiKESi!)

nasıl vatan haini olunur?

öncelikle kendinizi bir kesime düşman etmeniz lazım. ben bana düşman olması için müslümanları ve ülkücüleri seçtim. eğer fazla uğraşmak istemiyorsanız size de düşman olarak bu kesimleri seçmenizi öneririm.

çalışma ortamı nasıl?

nefes aldığınız her an mesai saatinizdir. genelde ortalama bir eviniz olur. ancak bazı vatan hainleri kariyerlerinde yükselmek uğruna sıcak yuvalarından vazgeçip çok zor şartlar altında yaşamayı seçebilir.

maaş iyi mi?

malesef maaş diye birşey yok. biz vatan hainleri özgür yaşadığımız her anı emeklerimizin karşılığı olarak kabul ederiz.

emeklilik var mı?

evet! çoğu vatan haini ilerleyen yaşlarında emekli olur ve eski mesleğinden "gençken çok yaramazlık yaptım ehu ehu" diye bahsetmeye baslar.

şimdilik bu kadar. başka sorunuz olursa mesaj atmaktan çekinmeyin. yazım yanlışı varsa lütfen yanlışımı ve doğrusunun ne olduğunu mesaj yoluyla iletin.
Vatana bir söz vermediysen vatana ihanet söz konusu değildir. Vatanına bir borcun yoksa istediğin vatanı kendine seçmekte özgürsündür. Lâkin sen ki vatan borcunu ödemeden bu vatana ihanet ettiysen sen or*spu çocuğusundur!
ülkemiz bir uçuruma sürüklenirken okumamaktır, sormamak, sorgulamamaktır vatan hainliği.

sadece devlete başkaldırmak, karşı çıkmak silah doğrultmak değildir.

bir kişi istiyor diye koca bir devletin geleceğini karartmaya "evet" demek de vatan hainliğidir.

vatan haini olmanız için elinizde silah olması gerekmez. artık sizler de bir vatan hainisiniz.
vergi vermeyen, demokrasiden anlamayan ve işini doğru dürüst yapmayanlar güruhunun yaptığı işlemdir.
(bkz: akabe)
vergi vermeyenden demokrasiden anlamayana kadar birçok çeşidi olan bir durumdur.
Soyu belli olmayan birinin yazdığı mesaj.
Senin özgürlüğünü sikerim.
görsel
bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen fakat işi muhalefet olmaktan ileri götürmüş terörist hayat kadını çocuklarının bulunduğu sözlükte rahatça entry girebilmeleride dahildir. + layan 5 tane daha hainle birlikte...
dostum bu muhalefetlik değil. bu bildiğiniz suç!
sözlük yetkililerinin ilgilenmesi gerek bu gibi konularla...
akp nin rejimini tamamıyla kapsayan cümledir.
(bkz: çözüm süreci)
Ünsal Oskay, siyaset meydanı'nda işine gelmeyen her kesim için "vatan haini" diyen birine şöyle demişti:

"evladım, bu topraklarda doğup, pastırmalı kuru fasulyeyi sevmeyen vatan hainidir. gerisi de teferruattır."
bu ülkede iyi prim yapan yeni meslek.
akp döneminde olmuştur.
bu kavram çok tartışılmalıdır. son dönemde ağızlardan düşmez, en çok koyungiller kullanır özellikle son dönemde bunun temelinde ise cumhuriyet kurulurken bunlarla kan bağı olan kişilerin işgalcilerle işbirliği yapmasıdır.
üzerinde yaşanılan ülke olarak düşünülürse hata edilir çünkü ülkesi olmayan birçok insan var. o zaman bu insanlara vatan haini de denilemez çünkü vatansızdırlar.

oysa ki bütün insanların vatanı yeryüzüdür. burdaki mantık her insanın yeryüzüne sahip çıkması gerektiğini ifade eder. her kim ki bu cennet dünyaya ve onun üzerinde yaşayanlara zarar vermiyorsa vatanını seviyordur.
Hdp ve onun ağzıyla konuşanlar.
(bkz: #31047234) anlatsana biraz neden yunanlılar oluyor da türkiyeliler olmuyor?
Türkiye için popülerite sebebidir. Ne kadar acı ne kadar kana dokunan bir şeydir .
Ülkemizde hümanist, komünist, sosyalist ve antifaşist olarak bilinir.

Her ne kadar bu kelimelerin ne anlama geldiğini bilmesekte.
Akıla nazım Hikmet'i getirir.

"Nazım Hikmet vatan hainliğe devam ediyor hâlâ"
Vatanı tayyip olanların saraya biat etmeyenlere sıkça söylediğidir.
bu ülke de devlet malından hakkı olmadığı halde kuruş çalan vatan hainidir.evet.
devlet malından çalan bedbahttır.alnı secdeden kalkmasa da iflah olmaz.allah şüphesiz milletin malını çalanı,yiyeni sevmez.evet.
k*rtler zaten öyle, birde hdpkk ya oy veren türklerin yaptığı.