1. 135.
    keşke dogğru düzgün işlenseydi bu[ aşk zıtların aşkı avrupa sevdalısı kızla ittihatçı subayın aşkı giriş ve sonuç işlendi hep güzelim şeyi mahvetti senaristlerimiz.
    tiwittirda bir arkadaşın yazdıgğı isyan isyan gibi ayşe kulinin vedasında çok daha fazla şey yazılmış o dönemin sorgulamasında.
    -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
  2. 134.
    Güzel bir aşktır.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 133.
    Belli olan aşktır.
    ... takver
  4. 132.
    bitti dizimiz ama unutulmuyorsun ey yıldız ey yakup....
    ... tarkan filmindeki ahtapot
  5. 131.
    keşke 1920lerde yaşayıp da ölseydim hissiyatları içinde olduğum biricik dizimdi.
    şu anda hakkında sadece ve sadece yurt dışında yayınlanıp yayınlanmadığı malumatlarını alıyoruz... oyuncularının yeni projeleri hakkında malumatlar çıkıyor basında... keşke bir sezon daha işleselerdi cumhuriyet fikrini daha anlamamıza fırsat veriseydi.. devrimler işlenmeyi hakediyordu...
    keşke yakup chfden vekil olsaydı ve yıldız hanımla baloya gitseydi dansa ettikleri sahneler olsaydı evet.
    1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 130.
    vay be 40 yıllık çiftler bile birbirini anlamazken yıldız senin sustuklarından seni anlıyorum dedi...,
    o nasıl repliktir ya. üşengeç senaristler daha iyi işleselerdi keşke... keşke ilk sezon olsaydı bu konu..
    yılyak ikinci sezonun süprsiz aşkı olacağına...
    ... tarkan filmindeki ahtapot
  7. 129.
    efsanevi bir aşktı dillere destan benim vatanım sensin yıldız..
  8. 128.
    daha geçenlerde benim kardeşle konuşuyorduk o yabancı dizi izlerken bizim dizilerde izlensin yabancı ülkelerde diyordu ben de vatanım sensin izleniyor demiştim.
    bir dizi aşkıdır oyuncularına hayran kaldığım ve karakterlere böyle güzel şeyler hep dizilerde oluyor zaten...
    yakup cemil bey çok daha önceden yaşamış olsa da adı vatanım sensine ilham oldu.
    -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  9. 127.
    --spoiler--

quería un momento yilyak, quería ver la reacción de yakup cuando se enteró que iba a ser papá, o los felices que estaban que por fin tendrían su momento juntos o conocer la casa con la que soñaban #FinalTeAmaréPorSiempre

--spoiler--

türkçesi

--spoiler--
    Ben bir Yilyak anı istedim, Yakup'un bir baba olacağının ya da nihayetinde birlikte vakit geçiren ya da hayallerini kurdukları evi bilen mutlu olanları görünce, Yakup'un tepkisini görmek istedim # FinalTeAmaréPorSiempre
    --spoiler--
    https://twitter.com/angel...tatus/1019068635963412481
  10. 126.
    twitterdaki arkadaşlardan çaldım...
    onlar yazmış yılyakçı fandom... deliysek 10 ve 20 kişi deliyiz.. oyunculuklarına doymadık pınar deniz ve fatih artmanın ya..
    -1 ... tarkan filmindeki ahtapot