1. 1.
  Arkadaşlar hiç bahis oynayıp riske girmenize gerek yok. Yapacağınız şey basit. Sahibinden indirin. ikinci el laptop veya telefon ilanlarını listeleyin. Tarihe göre en yeni olarak dizin. Ve acil ihtiyaçtan piyasanın çok altına satılan yüzlerce ilan göreceksiniz. Alın ve piyasanın bir tık altına satın.

  Misal az önce araştırıyordum gözüme çarpanlar bunlar;

  Macbook pro 2018
  Normal sıfır fiyatı : 19 bin tl
  Bugün birisi ilanda koymuş : 11,500 tl

  Macbook early 2015
  Sıfır fiyatı : 8 bin
  Bugün ilanda : 4500

  Örnek veriyorum bunları tabi. Telefon olur, tv olur, ev ve mutfak elektroniği olur, Çocuk bebek ürünleri olur. Kısacası Sizde bütçenize göre alabileceklerinizi alır satar cebinize para koyarsınız.

  Bunu meslek edinmiş binlerce insan var ülkemizde. Ben hobi olarak ara sıra yapıyorum.
  -1 ... sigara icmiyorum
 2. 2.
  Ve son olarak diyeceğim,

  Korkmayın. Aldığınız ürün pahalıysa test edin elden alın. Kafanızdaki fiyata satamasanız bile en kötü aldıgınız fiyata geri satarsınız üründe sıkıntı yoksa.
  -1 ... sigara icmiyorum
 3. 3.
  ulaşım ve kargo maliyetlerini çıkartırsan, telefon kontürü, üç öğün yemek ve bir paket sigara bir iki de kahve parası kâr edebilirsin maksimum.. ertesi gün yapacağın ticaretin öz sermayesine ne oldu..? öyle güzel paralar kazanmak kolay değil o işlerde yani.. sadece günü kurtarırsın..

  not: 50 yıldır ticaretin içinde olan bir babanın evladıyım ama ticaret yapmıyorum "mektepli hipodrom nalbant'ım" beni anladınız zannedersem..
  ... kiss kiss bang bang
 4. 4.
  3.5 dan dolar alır 7.69 olunca satarsınız.

  (bkz: hazine yardımını dolara yatırmak)
  -1 ... ali candan