1. 1.
  genelde kürtleri barındırdığı için varoşlar pis kokar, temizlik kültürünün bulunmaması buna en büyük etkendir.
  2 -4 ... dendroaspis polylepis
 2. 2.
  gerçekten kötü kokudur (tabi genelleme değil, bazen hoş kokular da yayılabiliyor).

  ama malum; fakir adam suratınıza sıçsa dahi hoş görülür bu ülkede. o yüzden suratınıza sıçan bir fakiri eleştirirseniz bürjüva oluverirsiniz, kulağınızı çekerler; raconunuzu ve kafanızı keserler, elinize verirler.
  3 ... karin
 3. 3.
  b.k kokusudur affedersiniz.
  1 -2 ... annabell lee
 4. 4.
  varoş semtleri sevmiyorsan varoşları ortadan kaldırmak için ne yaptın ve ya ne yapıyorsun diye sorarlar adama. eğer bu ülkede nüfusun küçük kısmından sizin hoşunuza giden kokular yükseliyor da, büyük kısmından hoşuna gitmeyen kokular yükseliyorsa bu ülkede bi gariplik var demektir. şimdi sen varoş kokularından iğrenmek dışında bu insanlar için ne yaptın bakalım.
  2 ... son of the sun
 5. 5.
  doğudan ve kırsaldan gelen vatandaşların yaşadığı yörelerde ki yaşam düzenleri ve damak tadları ile alakalıdır. zira doğu da yaşayan vatandaşlarımız odun fırınında yemek pişirir , yemekelerde kuyruk yağı kullanırlar , kızartmalara bayılırlar. bu tarz ağır yemeklerde insan bünyesinde ver yaşam alanlarında farklı kokulara neden olurlar.
  1 ... mazbut
 6. 6.
  kötü kokar, çünkü bir çoğu, evin bakımına ya da temizliğine değil de karnının doymasına öncelik verir, ki normal olan da budur. bu sebep yüzünden onları aşağılamak ne kadar seviyesizce ise, onları yüceltmek de o kadar popülist bir yaklaşımdır.

  ayrıca; varoşları sevmemek, onların hayat standardını yükseltmeye çabalamak gibi bir görev yüklemez insana. komik olmayalım.
  2 ... maturin
 7. 7.
  " yüksek konumdaki insanlar, kendi toplumlarındaki en aşağı seviyelere, sonradan görmüşlere göre daha az bir tiksinti ile bakarlar." mein kampf
  2 ... denisss
 8. 8.
  erkeklerinden gelen arko traş kolonyası ve terin karışımı kokusu, çocuklar sidik, kızları ise rutubet kokar. allah belasını versin bu semtlerin. yakınından bile geçmeyiniz.
  ... jeanne d arc
 9. 9.
  Farklı tip kokuları beşer metre arayla hissedebileceğiniz kokudur. Ayrı bir heyecanı vardır o kokunun falan.
  ... queen dinleyen adam
 10. 10.
  kuyruk yağı, tarhana, tulum peyniri karışımı burun direği kıran kokudur.
  ... ibni maymun