bugün

(bkz: siyah türkler)
varlığımı o kadar yüce ki aslında hiçbir şeye armağan etmek içimden gelmiyor.

aslında varlığım bir armağan olacaksa ölümün kendisine olsun.
(bkz: Sen gelme ulan ayı)
ne gereksiz adamsınız lan diye tepki verdiğim başlıktır. gece gece buna mı takıldınız anasını satayım.
Sen ben armağan olmazsak kim olacak be kardeş.
Ateisti komünisti zıttıristi gectim de esas cok orospucocuğu var cok.
Askere alindiginda secme hakkın ne kadar var yada komsu devletin basinda ruh hastasi bir lider varsa ne kadar kacinabilirsin. Ornekler cogaltilabilir. Cumle sevimli degil yada hayatimizda olmasin eee.. ekonomin gelissin ulkeleri muhtac kil uretim yap bunla ilgili hic sikayet yok. Elestrilmesi basit ama o kadar sekli islerle ugrasmayi cok seviyoz.
"Çok önemli, faydalı bir hayatı var sanki pezevengin de ahkam kesiyor" derler.
adamın biri hapse düşmüş senelerce hapiste yattıktan sonra tahliye günü gelmiş. koğuştakilere giderken "yatağımı toplamayın bir şerefsiz beni buraya düşürdü onu da ben perişan edeceğim ve geri geleceğim" demiş. adam çıkmış hapisten bir hafta geçmiş yok,
iki hafta üç hafta,ay geçmiş yine yok. bir gün koğuştan birine ziyaretçi gelmiş. adam gitmiş bakmış bu giden herif ziyaretçisi. "yahu hayırdır sen hani hemen gelecektin bir şerefsizi tepeleyip ne oldu gelmedin" diye sormuş. adam da demiş ki "ulan ben içeri girdiğimde şerefsiz bir taneydi şimdi ortalık şerefsizden geçilmiyor hangi birini tepeleyeyim".

kıssadan hisse anlayana. ortalıkta çok şerefsiz var çook. hangi birini tepeleyeceğiz.
senin varlığını sikiyim ateistler varmış sen ateistlerin bokunu ye. sen burda interneti rahatça kullanabiliyosan hz muhammed sayesinde değil yada kuranda yazmıyodu bunlar mal herif.