türk olduğum halde bir kürt için söylenmesinde hiçbir sakınca görmediğim cümle.bu cümle bütün ırklar için ayrıca söylenebilir ve kendi halkları tarafından da söylenmektedir(herhangi bir şekilde).

edit:başlık başıma kaldı ve yine yapıcı tutum sergileyenler muhattap bulamadı
o zaman geçmiş olsun, cevabı uygundur.
orjinali varlığım Türk varlığına armağan olsundur ve cümlenin devamı ne mutlu Türk'üm diyene şeklinde devam etmektedir. ve Türk'üm diyebilen herkes bir olduğunu, birlik olduğunu, varlığını bu birlik içinde feda etmek istediğini söylemektedir. bunu idrak edebilmek ise her bünyenin harcı değildir!
feda kültürünü benimsemiş kürt'ün saygı duyulacak andıdır.
Saygı duyulcak pek tarafını gormeyem bı Türk'üm.Kendını feda etmek ıstıyorlarsa güzel ATAMIZIN cumlelerını kullanmamaları taraftarıyım.
senin varlığını sikerim cevabını duyacak olan kürtün söyleyeceği sözlerdir.
dostum sen "t" yerine "k" yazmışsın. türkiye parçalanamaz bir bütündür!
"türk" demedim dikkatinizi çekerim. zaten bu milletin adı, "türk cumhuriyeti" değil, "türkiye cumhuriyeti" konulmuştur.
bu türkiye içinde yaşayan bütün ırkların birleşmesi ile oluşan bir bütündür.
kurtuluş savaşında herkesin memleketini koruduğu gibi doğuda, batıda, kuzeyde, güneyde kürt-türk-laz-çerkez-dadaş-gürcü (az söylediysek affola,daha aklınıza ne gelirse) bir bütün olarak omuz omuza savaşmıştır.
doğuda oynanan amerika oyunlarına mı boyun eğecek bu millet? sorarım ben size bunu.
bizim topraklarda bu sözü diyebilmek bir hak olarak tanınırken fransa'da çingeneler neden ihraç ediliyor? *
tanım: her kürt anarşistinin ömründe bir kere de olsa telaffuz ettiği cümledir.
allah başka dert vermesin, geçmiş olsun! şeklinde cevaplanası cümle.
Büyük bir kürt lideri olan mustafa kemal Atatürk'ün onemli sözü. Ayrıca ünlü bir kürt de 'olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu' diyerek meseleye noktayı koymuştur. Abd'yi kuran ve bağımsızlık bildirgesini yazan kürtlerin bu konuda sessiz kalmaları kafaları karıştırmıştır.
türkün varlığı türke,
kürdün varlığı kürde,
erkeğin varlığı kadına
armağan olsun, arkadaşlar.
sağ olun.
dağılabilirsiniz.
kaç tane türkün söyleyebileceğini merak ettiğim ifade.

şahsen ben söylemem, söyleyemem. benim varlığım niye...
türkiye de varlığın türk varlığına armağan olmayacaksa kapıkule sınır kapısı orada. hemen şu saniye sikirip gidebilirsin. o at ağzına pelesenk ettiğin demokrasiye dayanan ülkelere gidip de de bakalım varlığım kürt varlığına armağan vs. diye. bakalım oralarda yaşatıyorlar mı seni piç kurusu.
aksi faşist bulunup yasaklanmışken gerekçesi anlaşılamayan karın ağrısı şeysi.
empati zor gelir faşiste. sen benimkine armağan etmezsen hainsin. ben kürt varlığına edeceksem auuuv. kimseye armağan etmeyin olum varlığınızı kendinize edin.
Bunu da yakinda bizlere soyletmeye calisirsalar sasirmayalim hic. Bir kurt acilimiydi koptu gidiyoruz.

Rabbim sen türkü düsmanlardan koru.
Turkluge olur da kurtluge olmam mi. Hazir moda roman romana cerkez cerkeze qrmagan edebilir.
Benim olmasın. Varlığım heykel ve resim sanatına armağan olsun demokrasi yok mu arkadaşım ben resim ve heykele armağan etmek istiyorum. Bir de sokak kedilerine armağan olsun. Yaşasın kedi, heykel ve resim.
Varlığını ziyan etmektir.
türk ve kürt versiyonlarının yerini değiştirince hemen bir reaksiyon uyandıran başlıktır. bu küfüredenlerin varlığı, sözlüktekilerin varloğına armağan olsa da kurtulsak dedirtir. sevgili genç faşistler, sözlüğü sevin ya da terk edin, tanıdık gelmiştir herhalde.
"ne mutlu hela vela velvela" şeklinde devam eden söz.
(bkz: bok yoluna gitti niyazi).
varligiyla bu memlekete faydasi olmayanin yoklugu ile de zarari olmaz. kime neyini armagan ettigi bizin skimizde olmayan insan beyani.
Türk milliyetçisinin zoruna giden söylem.

Her sabah zorla bunu tekrarladığını düşünsene türk milliyetçisi.

Zoruna gitti dimi?

Senin yaptığın da bundan farklı değil.
+iyi dersler amua goduklarım.
-saol.
Diye sonladırılabılecek sıçmık.
güncel Önemli Başlıklar