1. 1.
    Arkadaşlar lütfen gelip Bayern Munchen goygoyu yapsınlar,komik oluyor.
    3 -5 ... kursatilla
  2. 2.
    sanırım elenirken sahada ben vardım oynadım kaybettim o yüzden goygoy yapamıyorum.
    1 -2 ... being a dwarf
  3. 3.
    beşiktaş'ın bayern'i elemesinin imkansızlığından bahsediyorlar.

östersunds taraftarına yarın galatasaray'ı eleyeceğiz deseler hasiktir derdi maç öncesi.

keza vardar'da öyle. imkansızı siz başardınız.

pek ala bizde başarabiliriz. inanın yeter ki.

saygılar.
    3 -4 ... sartre beauvoir camus
  4. 4.
    Dinamo kiev’ den 6, Liverpool fc’ den 8 yememiş takımlardır.
    8 -7 ... lost soul of stranger
  5. 5.
    Takımlar daha oturmamıştı. Olabilir. Galatasaray geçen derbide ölü top oynadı. Az biraz topladı bu hafta. Beşiktaş 7 8 atıyordu diye herkes konuştu derbide geçen hafta kayseride gördük hakem kurtardı. Fenerbahçe küme düşürüyordu. Şu an şampiyonluk adayı. Her şey öyle bakıldığı gibi değil. Ama Bayern konusu farklı.:ddd
    2 -4 ... hafizizim
  6. 6.
    “Takımlar daha oturmamıştı”

Hahahahah ulan bahanelere bak. Lan oğlum takım turu geçti diye iphone 7 hediye etti pirim olarak mal mısınız lan?
    4 -4 ... frekans
  7. 7.
    Grup sonuncusu kiev’den 6 tane yememiştir.
    5 -3 ... forzaslan
  8. 8.
    kasmayın çok ziraat eşleşmenizi bekleyin önümüzdeki maçı da atlattıktan sonra.

iyi bir takım olursanız belki kuranıza pendik ve 1461 trabzon gelebilir.
    ... sartre beauvoir camus
  9. 9.
    Beşiktaş ın başarısını küçümsemiyorum hatta gurur duyarım ama östersunds dedigin takım çıkıp beşiktaşın grubundaki tüm takımlara kök söktürebilicek Arsenal in rakibi oldu öyle boş keseden konuşmayın döllemeler.
    ... manolata
  10. 10.
    bakın beyler sizi bayern ile biz eşleştirmedik. çıkın topunuzu oynayın. kılıf aramayın. çarpıtmayın.
    2 ... jenji