bugün

görsel

burada hdp ile halay çekip megri diye ağlayan akp den bahsettiğini düşündüğüm yobaz.
çünkü chp de böyle hainlikler göremez.
tüm partilerin birbirine benzediğini ne zaman anlayacaksınız.

solcular gelirse sağcıları,
sağcılar gelirse solcuları dışlayacak.

biz ilkel bir toplumuz. kabile kültürüyle yaşıyoruz.
iflah olmayız.
Önüne gelene vatan haini, pkklı diyen bir adet gereksiz işte. Olm siz bu adamın laflarını ciddiye alıyorsanız hakikaten sizde de biraz beyinsizlik vardır. Allah kitap deyip bel altı söylemlerde bulunan, torunu yaşındaki insanlarla sidik yarıştıran adamla muhatap olunur mu ya? Sallayın gitsin, bazen ne dediğini kendi bile bilmiyor.

Kendisine not: Siyasal islamcı fazla coşma, bu devran döndüğünde senin gibileri yerin dibine gömeceğiz hiç tasalanma sen.. bakan akrabana da fazla güvenme, bizi de bu şekilde korkutacağını sanıyorsan ciddi anlamda yanılıyorsun. Bi senin Arkan sağlam değil, biz de boş değiliz hamdolsun. Akıllı ol!

Edit: bu adam kesinlikle ruh hastası. Bi akrabasına iletelim durumu tımarhaneye kapatsınlar, tedavi olsun anasını satıyım. Ailesine sabır diliyorum, işleri çok zor..

Edit2: eşeği anırtan taşağı var demiş şahsımdan ötürü. Kişi kendinden bilirmiş işi. Hiç öyle bi iddiam olmadı. Ama sen iyi anırdın bu da bir gerçek.
(bkz: dedelere sahip çıkalım)
Yaşıyor mu bu dayı ?
yobazlık kısmı hariç 2 kelam edilmesi gereken yazardır. belki 150 kez yazdım ama inat ediyor bir türlü huylarından vazgeçmiyor. kendisi ile aramızda 20 yaştan fazla fark var. normal şartlarda onun bize öğüt vermesi gerekirken ne yazık ki biz kendisine öğüt veriyoruz sürekli..

dayı şu ağzına da eline de artık biraz mukayyet ol. sana en ufak bir şey söyleyene ana avrat sövüyorsun. herkese zındık diyorsun vatan haini diyorsun. az biraz geri dur da.. bizim özümüzde karadeniz. hırçın hırçın davranıp karadenize benzemeye çalışma birazda karadenizin dağlarına benze. biraz mağrur ol biraz heybetli ol. her önüne gelene küfür ediyorsun. hadi illa edeceksin insanların ailelerini karıştırmadan et.

başkalarının anasına küfür eden hakaret eden ne müslüman olabilir ne de insan. başkalarının annelerine küfür edenin hakaret edenin mandradaki sığırdan farkı yoktur. burada ekran arkasına saklanıp insanların ailelerine hakaret eden bazı korkak aşağılık mahlukatlara benzeme. söylediğin laf itibar görsün vereceksen cevabını karşındakini utandırarak ver. küfür ediyorsun hakaret ediyorsun sonra çaylak olmamak için izinli yapıyorsun kendini. uzun süreli çaylak olunca da "sırf müslümanım diye yapıyorlar" diyorsun.
bunaktır.
torunu yaşındakilerden defalarca anasına avradına küfür yedi

yaşından başından utanmaz,

pişkin.

aleme küfür eder

kendine edildi mi ?

müslüman olduğu için hakarete uğradığını

iddia eder

-megri megri çekilirken

-osman öcalan akabeye oy dilenirken dilini yutmuş

ara sıra çıkar

zart zurt atar neymiş

chp ile pkk işbirliğindeymiş

ispat et

iddiasını ispat edemeyen şerefsizdir.

yiyor mu ?

küfürü bırakacan iddianı ispat edecen

yiyor mu ?
Varank reis'e çok yüklenmeyin; çünkü bir insana dünyada en zor gelen şey yanıldığını kabullenebilmesidir. Hele hele bu kişi belli bir yaşın üzerinde ise; daha zordur bu. Pişmanlıklarını kabul etmek zor olduğu için körü körüne savunur. Yanlış yaptığını kabul edecek olsa bunca seneyi de çöpe atmış olacaktır. Kendini inkâr etmiş gibi olacaktır. Kolay bir şey değil. Bunu anlayarak varank reis'e kızmayınız efendim. Sadece acıyın. Bu daha evladır.
Silik olmuş
görsel
https://www.google.com/se...=1.5#imgrc=2bzG1l1qMRZyFM
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.