bugün

türkiye'ye gitmeye gerek yok tabi. saray'a istediğini ver, onlar da sana istediğini versin. güçler ayrılığı olmadıktan sonra bu kadar basit.
görsel
ne tarafı imzalıyoruz.
sıra kendisine gelince ne yapacak sorusunu akla düşürmüş sözdür. dedeye güçlü kuvvetli birisi bir vursa amel defterini kapatır hizaya gelelim derken hakka yürümesin durduk yerde..
Bundan ancak miço olur.
dayım formunda yine. lakin dayakla bir yere varılsaydı eşekler lord olurdu ama olmuyor işte o işler maalesef.
(bkz: boş teneke çok ses çıkarır)
görsel
ve ne istedilerse veren bir iktidar.

pkk bitmemiş miydi bu arada? hani üç beş kişi kalmıştı.
O zaman AKP'ye oy verelim tabi.
Suriye'de pkk'ya yardım eden ülkeler nato üyesi değilmi?
Fransa nato nun askeri kanadından çekilmemiş miydi ya? Onlardan bir sey olmaz.
Ekonomi de yoneticilerin hiç ama hiç suçu yok tabi,, hep duş guçler.

Osmanli halki sizlerden cok daha taşşakli ve mertti. hata ya hata demesini ogrenin bilader.
"suriye'de pkk'ya yardım eden ülkeler nato üyesi değil mi?" demiş Dede. Evet. Kesinlikle öyle ve doğru tespit. Yalnız "BOP Eşbaşkanı'yım" diyen Amerikan, Kozmik Oda'ya giren ingiliz, Hdp ile çözen! Alman, kelle! diyen Yunan, Milletin anısına koyacağını beyan edene ihaleler açan Fransız, Andımız'ı kaldıran Ermeni olduğu gerçeğini de göz ardı etmemeliyiz. Öyle değil mi Dede?
Zihni işgal edilen insanlardan kasıt olarak Tayyipe oy vermeyen vatanseverler. Sabahtan akşama kadar a haber izleyip osuruk kokusu içinde vatan kurtarıyor zerzevat. Aynen bütün dünya, siyonistler, tapınakçılar, haçlılar, faiz lobisi, avrupa, amariga, rusya vs... hepsi bop eşbaşkanını düşürmek istiyor aynen dayı.
en büyük ve en acı olanı sınırımızın dibine yerleşen abd-pkk ordusunun kendi verdiği oylarla yerleştiğini anlamamazlıktan gelen aramızdaki bidon kafalar.
görsel
varank ne zaman reis olmuş laa ?
4 ay kaldı ya sabır...
Çok haklıdır işte bu sebeple akp ve CHP ye oy vermeyin. Buradan bu sonuç çıkar. Çünkü iki seçenek de teslimiyettir.
görsel
görsel
Dede işgal edilen adaların AKP zamanında olduğunu Suriyeyi karıştırarak terörist dolması işinin müsebbibi akpyi Bi köşeye iliştirmemiş.

Dede aslında içinde bulunduğu kitleyi anlatmış en sonda

Namaz qlio yol yabdı alnı secdeye giden puhaha.
Bugünkü paylaşımım bu. Benim paylsşımlarım efsanedir. içinde vali,kaymakam,belediye başkanı,tıp hocaları,doktorlar,genel müdürler ve her türlü ekabir tarafından takip edilip beğenilir.
ben ikna oldum şahsen oyum akpye.
Sabahın dördünde bana bunu yazma hissi veren müptezele cevabım bu siyasal islamcıların alayının beyni takma,aynı merkezden idare edilen ot yığını.