bugün

Olm dedenin yerinde Hanginiz olsa daha hastaneye gitmeden 85 tane telefon açar, tüm hastaneyi kapıya yığardınız.

Hastalık işi sakat iş. Kimse orada beklemek istemez.

Amcaya Allah şifa versin.
Bakanın babası olmasına rağmen 1 saat sedyede beklemişler.
Adam bunu özellikle vurguluyor. Hâlâ torpil diyerek zorla sovdurecekler kendilerini. Yazık.
işte akabe

işde felaket

ya hasta akabeli veya bakan çocuu olmasaydı ?

kesin ölmüştü

püüüüüü yazıklar olsun

işde akabe işde felaket

amcan bakan değilse öl daha iyi

püüüüüüü.
Kendisi bakan yakını, torpilinin nasıl işe yaradığını anlatıyor, sonra da bakan yakınlarına torpil yok diyor!

Merd i kıpti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş...

(bkz: yobaz ve zeka)
(bkz: akrabaya torpil yapmak Allah ın emridir)

Arada devlet hastanelerinde durumun berbat olduğunu da itiraf etti! iyi muamele görmek için özele gitmek zorunda kalmışlar!

Ya parası olmayan ne yapsın?
Torpil kendisine yarar sağlıyorsa kimse hayır demez boşuna edebiyat yapmayın.
Ülkenin bir gerçeği bu.adamin varsa işini halledersin.
Yıllar önce rektör olan amcam kendi üniversitesindeki akademik kadroya başvuran doktor oğlu tüm yeterliliği taşımasına rağmen “mülakat komisyonu ben rektör olduğum için objektif seçim yapamaz” diyerek oğlunun başvurusunu ilk incelemede reddetti.

Babam yüzbaşıyken rahmet annesinin bizzat büyüttüğü ve manevi oğlu sayılan bir abimiz korgeneral rütbesiyle personel daire başkanıydı. Defalarca nereye tayin olmak istersin diye sormasına rağmen babam kul hakkı yememek adına yer bildirmedi.

Bizde de torpil böyle oluyor.
Dede yanlış anlama da bakan bey neden babasıyla ilgilenmedi de sen mahallesindeki yaşlıyı götürmüş gibi sağa sola koşturdun ben o kısmı kaçırdım.
adam ülkenin halini özetlemiş.. bu memlekette adamın varsa işini görürsün adamın yoksa öldün...

kendisi itiraf etmiş işte... hatta mecbur kaldığı için bu hareketi yapmış... keşke bakanın bilmem nesiyiz demek zorunda kalmadığımız bir türkiye de yaşasak demiş...
adam nüfuslu biri her yerde adamları var bundan
daha doğal ne olabilir sorusunu akla getiren
durumdur. kıskanmayın adamı takdir edin yeterli evet..
görsel

Bir itiraf !

Başhekime eğer almazsan hastayı seni bakan varank'a şikayet edecem. O da sağlik bakaniyla dost zaten. Görüşme esnasinda nasilsa fahrettin'e durumu çıtlatir. O da seni işinden eder falan filan inter milan demiştir.

Ahahaha.