bugün

2,5 aydır yarışmaya katılan trabzonlu abimiz. yarışma pek iyi gitmiyor. diliyoruz ki iyi bir ödül alır. lösemi hastalıklı çocuğu olan ömer abimiz son derece sempatik ve sevecen bir insandır. gönüllerde taht kurmuştur. oğluna acil şifalar.
düşünüyorum o halde varım diye cevap vermesi muhtemel kişilik.
benimle çıkarmısın, verir misin, elletir misin, sınırların nereye kadar? gibi bir soru işte...
hamdi bey duygusal bir teklif yaparak 45000 ytl teklif etmiştir. ama ömer abi kabul etmeyecek gibi. ben de olsam devam ederdim.
(bkz: öttür kusu ömer)
'yio mu lan' ın modernize hali.
son teklif 39000 ytl. kalan rakamlar 5000 ve 125000 ytl. kabul edecek gibi duruyor.
surat ifadesinden anlasildigina gore birazdan karde$ini dovecek olan yari$maci. karde$inin soyledigi kutudan 250.000 ytl cikmis, son kutuya 125.000 kutuyla girmistir.

yine de gonlumden gecen oglu adina devam etmesidir.
39.000 ytl'lik teklifi reddederek 125.000'e dogru yelken acan insan.
kutusunda 125 bin var diye hissediyorum. hadi ömerrrrrr
an itibariyle 39000 ytl ye hayır diyen yarışmacıdır.umarım 125000 ytl yi alır ve oğlu sağlığına kavuşur dileklerinde bulunabileceğim yarışmacıdır.
kutusunda buyuk ikramiyenin oldugunu dusundugum insan.

hadi be kader, bi de $u adama gul..
(bkz: sözlükten yarışma takip etmek)
39000 ytl lik teklifi kabul etmedi. bizi ya ağlatacak, ya güldürecek. inşallah güleriz.
reklamlardan bitmeden önce bilinmelidir ki; 125.000 ytl yi kazanarak yarışmadan mutlu ayrılacak kişi.

oğlunu en iyi şekilde tedavi ettirir inşallah.
büyük ikramiyeyi alması gereken ve alacak olan cefakar baba ve öğretmen.
(bkz: hepimiz ömer hocayız)
(bkz: bu da mı gol değil hakim bey)
şu anda izleyenleri fıtık eden, profesyonel var mısın yok musun yarışmacısı. 125000 tl yi kazanmasını yüce allahtan rica ediyoruz..
var misin yok musun'u izleyip show tv'ye gicik olarak reklam arasinda kanal degistiren 16 yasindan kucuk cocuklarin cine 5'i acmamalari gerekir ki suh bir sevi$me sahnesiyle kar$ila$abilirler.

kadin kocasini aldatiyor sanirsam.

aman diyim, ruh sagligi.. *
20'den geriye hayatinin en kritik geri sayimini yapan insan.

hadi be, insallah..
ollleeeey kutusunda 125 bin varmış. helal sana bu yollar.
125.000 ytl'yi alarak evin icinde 3 arkadas 'oleyy oleyy oleyy oleeyyy' diye kosturmamiza sebep olan insan.

allah ogluna umarim acil $ifalar verir..

ve umarim para gercekten isine yarar.

trabzonspor'ludur zaten, trabzonspor'da transfer yapmi$tir. hadi bakalim hocam, yuzun hep guler umarim. *
125000 tl yi kazanmış bulunmakta. allah oğluna acil şifalar versin. *
allah nasibini verdi. inşallah dediği yolda yani oğlu için harcar.
kazanmıştır helal olsundur.
(bkz: goooool)**