bugün

sivaslı cindy'e rakip olma yolunda ilerleyen, cilveli tavırları ve her şarkıya eşlik etmesiyle tanınan çekici denebilecek hatun.
nurçin e hamdi den teklif geldikten sonra acunun sorduğu soru. *
çok itici olan yarışmacı.
anıra anıra gülmesiyle akıllarda yer eden yarışmacı. nursel'le bir alıp veremediği var da çözemedik.
var mısın yok musun nursel i kıskanan ve kıskandığını bariz bir şekilde belli eden gıcık.
yer misin yemez misin binnur u tanimadigini belirten insan. ben de tanimiyoruz zaten, sorun yok o halde. *
beyaz don giymektedir. insan yayına çıktığı kıyafete dikkat etmeli kanımca.
500 bin ytl kazanmak için yarışmaya çıkmasına gerek olmayan güzel ablamızdır, ula ula ben senle bir öğlen vakti kokoreç yemek için(masumane bittabiki) servetimi veririm (ki bu yaklaşık üç kere 500 bin yapıyor).

(bkz: yokum diyor)
yapmacık kadın, ay bir de akademik kariyer yapacakmış! * *
babası programa geldikten sonra itici bir şımarıklığa bürünen yarışmacı. *
an itibariyle "ulan hamdi ver şuna 3-5 kuruş gitsin." dediğim yarışmacı. ekran kirliliği bu olsa gerek.
an itibarı ile babayı almış yarışmacı, ne üzüldük ne üzüldük.
öncelikle: * (bkz: argumentum ad hominem)

tanım: annesinin uzayda yaşadığını düşündüğüm yarışmacı.
annesi çok özverili olduğunu yaptığı işin özveri olmadan yapılamayacağından bahsedip, sonrasında "ben çok iyi bilirim taaaa 18.30'a kadar çalıştığımı" gibi bir laf etmiştir. devlet memurlarının nasıl cam bir fanusta yaşadıklarının resmini gördüm ben bu yarışmacının annesinde...

be hey teyze, sen taaaa 18.30'a kadar çalışıyorsun adliyede ve özverilisin ya, ben vakti zamanında gözünü sevdiğimin * * yunan'ının bankasında üç kuruşa 23.00ler'e kadar çalışıp * * * ne verili olmuştum acaba?

(bkz: küfredesi gelmek)
bugünkü yagmur senlikleri ardından teselli edilesi kiz.
(bkz: o semsiye acilmazdi zaten)
kazandığı parayı burger king'de double whopper alarak değerlendirmesini tavsiye edeceğim şımarık hatun.
show tv'nin reklam için para talep etmesi gereken kişi. içimizden birçok kişinin koşup koşup suratına tokat atmak istediği kişi. Bugün tam tamına 4200 japon yeninin sahibidir kutluyoruz.*
yarışmasını izlerken babamın sık sık şımarık diye nitelendirdiği şahıs. yanımda babam olmasaydı benim yuttuğum küfürler ortalığı epey şenlendirecekti lakin büyüklerin yanında sınırları zorlamamak gerekiyor..

bu samimiyetten fazlaca nasibini alamamış kişi yanlış görmediysem annesi gelince onu dudaklarından şaapp diye öptü. gören sanacak acılı bir 10 yıllık ayrılık döneminin sonunda kavuşmuş annesine..

yusuf denen zibidiye zıplayıp sarılması var bi de. 1 ytl açtırdı diye. sanki kendisiyle sevişme arzusuyla yanıp tutuştuğunu sandığımız yusufçuk koydu o rakamı kutuya. yok yok bu bekarmış, sevgilisi de yokmuş. anlaşılan derdi başka bunun.
(bkz: bebek taklidi yapan kızlar)
yarışma boyunca "hayatımda yaptığım hiçbir şeyden pişman olmadım, ben hiç kaybetmedim, hep ben kazandım, hedeledim hüdeledim" diyip duran, ve yarışma sonunda babayı alan şımarık, bir okadar da itici olan kızcağız.
basit insan. onun bunun kucağından inmedi bütün gece . masanın üstüne atlaması falan gayet basitti. babasının yanında ki o boş davranışlar üzücüydü. ve babasına para için çıkışması nasıl bir insanlıktı. sırf evdekiler izliyor diye izlemek zorunda kaldım . ne insanlar var dünyada.
(bkz: ailecek izledik sinir olduk)
kendisine ait olmayan paraları kaybettikçe salya-sümük ağlayan arsız.
"konusmayi biliyorsan konus ilham alsinlar, bilmiyorsan sus adam sansinlar." sözünü hatirlatan zat. ayrica, "senin yüzünden oldu baba." diye cikismasi, sacini yolasini getirmistir insana.
"ben düşersem o ipi yakarım yalnız."
"ben şimdiye kadar hiç pişman olmadım."
"hayatımda her şeyi başardım. niye şimdi bu olmasın ki?"

hayatımda gördüğüm en değilmiş gibi gözüküp de aslında hırslının daniskası olan ukala antipatik.

o değil de bi ip vardı hani yakacağın, ona noldu be güzelim?
*
sanki babasinin soyledigi kutuyu actiracakmis gibi, yarismanin en kritik yerinde babasindan yalandan yardim istedi. babasi da - kizini tanidigindan olsa gerek - iyiden iye b.ka saran gidisata hakli olarak mudahil olmak istemedi. kararlarini kendisine birakti. bu durum karsisinda kucuk bir cocugun caresizligini oynadi. igrenc bir oyunculuktu. hele " ama baba ben daha evladim " repligi yok muyudu, resmen kendisinden nefret ettirdi. allahtan yarismada hicbir sey alamadi da bir nebze olsun gece guzel bitti.