bugün

var mısın yok musun adlı yarışmadaki kemal adındaki yarışmacıdır.

kadrolu kutu açıcısıdır kendisi, ordu'dan gelmiştir. kırk yıldır televizyon ekranlarına çıkıyormuşcasına rahattır, masadan masaya gezer, nasihatler verir; "abicim al sen bunu" "ben olsam almam abicim" modunda, bir türlü kuradan çıkmaz. cana yakınlığı oynar, acaip kıldır. ayrıca bir başka yarışmacı ile beraber yılbaşı'nda yayınanacak olan programın yarışmacısı olabilmek adına çetin bir sms mücadelesi yürütmektedir.
yakinda dizilere cikarsa hic sasmamak gerekir.
kaç aydır bir türlü yarışamamış kişi.
muhtemelen yılbaşında yarışacak.
bir an önce gitmesi için yılbaşında sms gönderilmesi gereken (ben göndermem bana ne) yarışmacıdır. bir gün de dediğin çıksın be adam... dün güzel gözlü ceylanımın 250 bin ytl sini yedi terbiyesiz.

not: kızın adını unuttum ama, hem güzelhem de ailesini düşünen akıllı konuşmaları sayesinde gönlümde taht kurdu...

not2: Aşkım öyle demek istemedim. düzeltiyorum şimdi.

not3: sıçtık...
(bkz: kemal abi)
kesinlikle etrafına iticilik taslayan bir kişilik olmasının yanı sıra kendisinin bir an önce gitmesiyle bu boş beleş yere para kazandıran yarışmanın daha bir zevkle izlenebileceğini düşünmeme sebebiyet veren şahsiyet.
Kendisinin, Acun un ya da show tv nin adamı olma ve buna bağlı olarak düşen reytingi* elinden tutup kaldırmak maksatıyla yarışmaya heyecan ya da bilinen takip edilen bir muhabbet olarak konulmuş olması ihtimali de gözden kaçmamaktadır.
ayrıca kendisi yaşına rağmen feci halde çocuksudur ama bu sonradan ya da şirinlik değil, bildiğin rol çocukluğu.
______________________________________________________________________+
boş ve hoş olmayan bir insan.
en popüler yarışmacı tahtında olmasından mütevellit, çok şımarık bir adamcıktır.
artık bilerek orda tuttuklarına inanmaya başladığım yarışmacı.
yılbaşından sonra yüzde 90 olasıkla kendisini göremeyeceğimiz kadrolu var mısın yok musun yarışmacısı.
bugünkü yarışmacının 6 numarayı açtırırken ''6 kasım aklıma geldi ondan açtırdım eki eki'' diye gülmesinin ardından sıra kendi kutusunu açmaya geldiğinde ''6 kasımı sadece fenerliler hatırlıyor, uefa kupasını ve süper kupayıysa bütün dünya hatırlıyor'' tarzındaki lafıyla gönüllerde taht kuran yarışmacı.
gereksiz yurdum insanı.şişman ikizler yarışmasaydı keşke...
bugünkü bölümde, fatih terim in elinden şahsen aldığını söylediği 19 numaralı türk milli takım formasını acun a hediye etmiş kadrolu var mısın yok musun yarışmacısı.
* bu entry'yi okuduktan sonra abi sen delirdin mi diye düsündügüm adam. cok sempatik iyi bir insan oldugunu düsündügüm kisilik.
acunun sıkıldıkça taşşak geçtiği var mısın yok musun yarışmacısı.
(bkz: var mısın yoksun)
yılllardır televizyon da program sunuyormuşçasına rahat bir kutu açıcı. özellikle başka bir yarışmacı, büyük bir para kaybettiğinde, kendi kaybetmişçesine üzülen sempatik fakat geveze bir yarışmacı. büyük ihtimalle yılbaşında o yarışacak. üstelik büyük ödül 1 milyon ytl.
kutu açma konusunda uzmanlaşmış adam. evdeki konserveleri ve bir türlü açılmayan yoğurt kaselerini şak diye açıyordur. adamda tik haline gelmiştir mutlaka, çöp kutusunu açsalar eğilip bakıyordur.
gördüğüm en son popülist adam. tribünlere oynuyor bariz.
yılbaşında 1.000.000 ytl için yarışacak yarışmacı.
(bkz: kutumu açayım mı abi)
yılbaşında yarışmak için çekiştiği diğer yarışmacının kızı annemin dediğine göre lösemi hastasıymış. keşke hakkını ona verseydi. adam ne kadar erken para kazanırsa o çocuk için o kadar iyi olurdu.

edit1: adamın kızı değil oğlu hastaymış.
edit2: bunu eksileyen ruh hastası hele bi anlat bakalım derdin ne? bana mı gıcıksın? hasta çocukların ölmesini mi istiyorsun? yoksa kemal hayranı mısın?
dünkü yılbaşı özel bölümünde yarışmış, 125.000 ytl almış kişi.
gittide kurtulduk die sevindiren milli kutucu..

edit: hangi zavallı beyinler kötü diye oylamıştır bilinmez bu tipler daha b*ktan şeyleride oyluyolarmı merak konusudur
(bkz: yazarlar tv izler mi) gibilerinden sorular sordurtan yazar ahalisine cvp niteliği taşısa da başlıkla ilgili olan bir tanımdır bu.
nihayet, var mısın yoksun kişisidir.

acun'un sahte samimi gösterileri yapacak birine ihtiyacı olacaktır, ya geri döndürülecektir ya da çok daha yapmacığı bulunacaktır.
güncel Önemli Başlıklar