bugün

-metin son ikiye 2 lira ve 5 lira kaldı, y.rak gibi otobüsle dönersin eve artık hehehe
*pozitif düşünelim arkadaşlar, aktarma var, akbilim var, 2 saat içinde 45 kere aktarma yapabilirim
-metin!
*efendim?
-zısst y.rak ahahhaha
*pozitif düşünelim acun bey lütfen
metin adlı şahsa yöneltilmiş bir soru.
*metin, çok iyi gidiyorsun, son dörde 1 lira 2 lira 100 lira ve 500 lira kaldı.
+taşak mı geçiyorsun acun bey?
*ama pozitif düşünürsek, el ele tutuşursak belki o 1 lirayı 250.000 yaparız metin, ahahha
+lütfen ama
*hahaha noldu lan y.rak? ahhaha
500.000 yok dediği kutudan 500.000 çıkmıştır. böylece pozitif düşünme teorisi de fos çıkmıştır. 20 dende geri saysa, 40 danda geri saysa, pozitifte düşünse kutunun içindeki sayısı değiştiremiyeciğini öğrenmiştir artık.
Ne diyorsa sırf ona inat tersi çıkıyor.
(bkz: sinerji metin)
türk halkının ruh haline ve zeka seviyesine gayet uygun olan bir yarışmanın gelip geçici yarışmacılarından biri.
(bkz: adam olmazsınız lan siz)
dün akşam ben olsam devam ederdim dedi. Tersini yapan yarışmaxının kutusunda 500.000.- ytl vardı. Ayrıca milliyet blog da yazmaktadır kendileri...

biz buna sadece araştırma için seyrediyorum diyoruz.
tum pozitif enerji inancimizin icine eden ve cagnim kiza 500.000-ytl. i kaybettiren yarismaci.
bu arkadaş yüksek enerjisiyle kutudaki miktarı hisseder ve bunu yarışmacıya söyler. o küçük hissettiği kutudan da yarışmanın en büyük miktarı çıkar. sinerjini de al git demek istediğim adamdır ayrıca.
çok enerjik bir insan,artık pozitifleiğin dibine vurmuştur.

-evet,acun bey benim kutum mavi,enerjimi verdim,az önce mavi açan arkadaşa da pozitif enerjiyi ben verdim zaten.
(bkz: POZiTiF METiN)
felsefik konuşmaları ve fos çıkması muhtemel yorumları ile var mısın yok musun nyarışmasının demirbaşı olmuş yarışmacı.
var mısın yok musun programının maskotu. çok şom ağızlı olmasıyla dikkat çekmiştir.
3 tane 500.000 ytl bulunan var mısın yok musun bölümlerinin sonuncusunda yarışma hakkı kazanmış yarışmacı. şu an için üç 500.000 ytl de duruyor.
an itibariyle yarışan ''ben o 3 tane 500.000 ytl ile finale giderim, bana da bu yakışır'' diyenantikaları sevdiği kadar şansını da seven abimiz. akibetini merakla bekliyoruz. * *
bu yarışmadan sonra adı, pek çok kişinin aklında alt dudak metin olarak kalacak yarışmacı.
genelikle apır sapır konuşan, şu anda yarışmakta olan var mısın yok musun yarışmacısı.
şu anda 15.000,25.000 ve 500.000'i kalmış olan turuncu gömlekli şahsiyet.
- var mısın yok musun metin?
+ ısrar etme okşan, olmaz bu iş!
- niye olmasın lan? böyle abazan gezmekten iyi değil mi?
- hay allah ya! tamam, ama önce ben seni...
her kaybeden yarışmacı gibi büyük kaybın arkasından mutluluk felsefesi yapmayı ihmal etmedi.
sol framede bu kadar metin görünce öldü sandığım bankacı.
en yüksek aldığı teklif 55000'di reddetti ve kaybetti. kutusuna gitti ve kutuda 25000 çıktı. hayırlı olsun.
pek somurtuk ayrılmıştır yarışmadan. ee ne istiyon be adam 25 bin 25 bindir.
hırsının kurbanı oldu bu balık burcları hep böyle hep böyle olmuyor canım.
inat edip açmasaydı o 500.000 ytl yi ulan evren yalvardı ama adam dikkafalı ama illa açacak yok anası söylemiş yok araya babası girmiş açmak zorundaymış.
aldın mı babayı işte böyle?
yarışarak ondan kurtulmamıza sebeb olmuş bursalı yarışmacı. söylediği hiç bişi çıkmıyordu.
pozitif enerjiyle kafayı bozmuş eleman.
yarım saat bi kutu açcam diye pozitifliğimle ben bundan 1ytl çıkacam diye nutuk çekip 500bin ytl açan şahıs..
uzun kıvırcık saçlı ve şişman birisi. ayrıca; ilk görüldüğü anda metin üstündağ sanılması yüksek bir olasılıktır.
zıplarken zeminin göçmesine sebep olan insan.
yılbaşında 10 adet 500 bin ytl ile yarışacak sevimsiz, bonus kafalı yarışmacı.
lost'taki hurley'e benzeyen yarışmacı.

fiziği de benziyor kaderi de. hurley loto'dan çok milyon dolar kazanmıştı, metin de bu yarışmadan 500.000 kazandı.
son 7 ye 4 500.000 le giren bonussimo.
sanırım acun ve ekibi önceden yapılmış ayarları türk halkına yutturmaya çalışıyor. Hani lost dizisinde rüyasında şanslı numaraları görüp bir anda hayatı değişen şişko ve çirkin hurley vardı,metinin yansıttığı toplumsal karakter de hurley ile eşdeğer, popüler kültür kesintisiz biçimde bu mitleri yaratır, sonrası mı? elbette sonrasında yarattığı karakterlerin üzerini kendi dışkısıyla kapatır. Kişi artık popülerdir ama ifadesiz ve zamansız bir boyuta sürüklenmiştir. Şimdiden metinin sonraki hayatı için endişeleniyorum, umarım lanet parayı kazanmaz ve normal yaşamına geri döner. emeksiz kazanç hırsızlıktır...
ekrandayken zap yapmamiza neden olan yarismaci.reha muhtar`i arar olduk.
ayak falan olmayan programdir.

program, yayinlanacagi gunden bir kac gun once cekiliyor ve programa "seyirci" olarak giden bir yakininiz varsa metin'in kac lira kazandigini onceden ogrenebilirsiniz.
arkadaşları tarafından borç batağında gibi gösterilen var mısın yok musun açıcısı.
cüssesine bakmadan ,zıp zıp zıplarken dekoru parçalayan zıptırık yarışmacı.
yarışmada rol yapıp yapmadığını çözemediğim kişi. eğer rol yapıyorsa lafım yok, eğer rol yapmıyorsa kesinlikle davranış ve psikolojik bozukluğu var bu elemanın. hareketleri son derece dengesiz.