bugün

Bir anlam veremediğim sestir. Bu kişiler her şans oyununda milyonlarca kişi için de aynı sesi çıkartıyorlar mıdır diye düşünmüyor değilim.
ardından yarışmacı olmayıp kutu bekçisi olanların ağlamasının görüldüğü andır. ne hikmetse bu bekçilerin hepsi olmayan parasını kaybeden yarışmacı için gözyaşı dökerler.
(bkz: timsah gözyaşları)
+ taşakcan bey kutusuna gitmeyi tercih ediyor ve kutudan 1 tl çıkıyooorrr.
- (seyirci) aaahhhhhh
+ üzücü bir durum maalesef.
- ooohhhhh
+ evet üzüldük.
+ ahh yeahhh ohhh daha hızlı.
+ ...
- eveeeeet küfür et bana pis şeyler söyle bebeğim.
+ acien reklam arası veriyoruz sayın seyirciler.
- ooh evet işte bö-
Şöyledir " ııahhh "
(bkz: ahh mısın ohh musun) *
bazılarının numaradan yaptığı çıkan seslerden anlaşılır.
kaç desibele vurduğu da merak konusudur bu sesin.
bi de küçük çıktığında kutuyu açan kişinin kutuyu kapatmasıyla cam kırılma sesi duyulur ki o ses en az ahh sesi kadar etkileyicidir.
her seferinde aynı tonda ve tınıda çıkması efekt izlenimi verir.
o kadar rutine bağlamışlar ki artık, daha kutu iki santim açıkken bile bağırıyor herkes "aaaıığğaa" diye. ben bi süre önce bunu gördüm.
Tv her denk geldiğimde an itibariyle ohhh olarak karşılık verdiğim tepkisel ifade biçimi...
ahh diye bağıran hiç kimsenin neden ahh diye bağırdığını bilmediği hadisedir..
efekten ibarettir. zira o ses daima aynı tınıda ve aynı şiddette yayına verilmektedir...

(bkz: yeme bizi acun)
aşırı sinerji yüklenmesindendir o.
Önce bir efekt verilir. Dın dın dın dınnn diye. Daha sonra aaahhh denilir ve bir emrah türü müzik duyulur. Bir kaç kişi ağlamaya başlar. Sonra yarışma devam eder.
"gitti paracıklar" anlamına gelen ahhh sesidir.
ingiltere premier ligi maçlarında çıkan sese yakın bir sestir.
açılan kutudan sonra eğer büyük bir rakam çıktıysa seyircilerin hep birlikte ahhhh diye bağırması olayıdır.ayrıca 52 haftadır ses tonu hep aynı,sanki hep aynı kişiler ahhh diye bağırıyor.
güncel Önemli Başlıklar