bugün

var mısın yok musun'a katılacak olan christina aguilera'nın olası ismidir.

ayrıca (bkz: #4057236)
kutusuna herkesin hasta olduğu yarışmacı.
kutusunu açsa da görsek yarışmacısı. ayrıca onun kutusunu acun bey açsın.
uğruna kaç yüz bin dolar harcandığı tahmin edilemeyen konsept.
acun un spastik aksanıyla christina ya yöneltmesi muhtemel soru kalıbı.
var mısın yok musun un iyice abarttığının kanıtı olan sanatçı.
Var mısın yok musunun reytingleri düşünce yapacak bir şey yok. O reytingi ancak christina taşır zaten. Türk isim kurtarmaz.
(bkz: yer misin yemez misin christina)
christina aguilera'nın bittiği ana var mısınız yok musunuz?

ben varım.*
çünkü programdaki mevlüt'ün "kıritinacıığım ben gutumda yüğsek hissediyom isterisen beni sona bırag" demesine şahit olmak istiyorum.

böyle de bir eğlence anlayışım var işte. mutluyum kendimle barışık bir insanım ve acun'u çok seviyorum. çok temiz bir yüzü var. canım...
- # - ciddi ciddi spoiler - # -

christina aguilera'nın 180.000 ytl alması.

- # - ciddi ciddi spoiler - # -
sapır saçma olayların yaşanacağına kesin gözüyle bakılan program. ayıya gül vermişler g*tüne sokmuş. öyle bir şey olacak gibi geliyor.
(bkz: hoppala paşam malkara keşan)

acun ılıcalı'nın yurt dışı bağlantılarını ciddi bir biçimde kullanıp yarışmacı yaptığı şarkıcı.
korkarım ki;

-christina, from where did you buy this?

-how much do you paid for this? *
(bkz: deal or no deal xtina)

zaten kendisine harcanan paradan dolayı, hamdi bey'in sürekli "10 ytl, 20 ytl" teklifte bulunacağı güzel insan. eskiden daha bir güzeldi sanki.
-christina 500 000 YTL lik teklife yoooookuuuuumm diyor!!
kazanılan paranın bağış yapılacağı yarışma olacaktır. e hocam bağış yapıcağın para maksimun 500.000 ytl. senin christina'ya programa katılmak için verdiğin para ne kadar acaba? sanmıyorum ben onun hayrına gelmesini. yediği içtiği kaldığı gezdiği yerlere harcanan parayı sen ver bağış olarak, negzel olmaz mı? güzel bir iş yapalım derken reytingin de monakoyuyorlar bu vakit. hayırlı işler.

edit: acun sözlükte, basmış hemen eksiyi.
hamdi bey in christina nın verdiği frikiklere dayanamayarak kafadan 500.000 ytl teklif ettiği şov.
hamdi bey'in arka planda ne yaptığı merak edilen şovun yarışmacısı.
(bkz: telefonu açtığımda hamdi sıvazlıyordu) *
var mısın yok musun yarışmasının tarihindeki en güzel yarışmacıdır bence.
tek gelmemi$ yari$macidir. bir kendi bir de iki adet meme ile kar$imiza cikmistir.
carlos tarzı ülkemize gelen sanatçı
menajerine kilo aldım çirkinleştim kimse programına almıyor beni demesi üzerine türkiye'ye git denmiştir kendisine.
şu an yarışmakta olandır. vay be, kutusunun numarası 12. ilk kutusu da 1 ytl çıktı.
acun un açıklamasına göre var mısın yok musun yarışmasına çıkmak için para istememiş. yarışmaların dvd sini izlemiş programı beğenmiş ve kazandığı paranın tamamının kimsesiz çocuklara gideceği garanti edilirse yarışmaya katılmayı kabul edeceğini bildirmiş. christina ablamızın bu jesti üzerine acun da onun için çırağan sarayının geceliği 25 bin dolarcık olan suit ini 3 günlüğüne tutmuş. 20 koruma ve 4 özel korumalı jeep e de baya bir para akıtılmış tabi.
ilk kutusunu hemşerim açmışdır 1ytl dir.
(bkz: kutuyu ilk açan erkek)
güncel Önemli Başlıklar