bugün

nazo gibisi yoktur kanımca böyle bi reklamı kim düşünür kim kabul eder kim seslendirir anlamış diilim.
tek bildiğim nazo gibisinin olmadığı ve reklamın maliyetten kaçma adına "yapılmasa daha iyi olurdu" tarzı bi duruma yol açtığıdır.
şu reklam olmasa belki alan olurdu.
süper bir icecek reklamının soundtracki *. şarkıyı *söyleyen sevimli ablanın sesi insanın içini pozitif enerjiyle dolduruyor. reklamı izledikten sonra markete koşarak bir tane nazo aldım ve bakkal amcaya parlak bir gülüş attım. *
nazo gençlik klübünün temel sloganı. diğeri için : (bkz: nazocuyuz ezelden olum gelsin elinden) ve (bkz: nazomu isteme benden buz gibi sogurum senden) *
(bkz: nazo gibisi)
çok itici, çok sıkıcı, çok bayık bir reklamdır. böyle bir reklamı yapan reklam ajansı olamacağı gibi reklamcı, hatta böyle bir insan dahi olamaz. bu fikir hangi varlıktan çıktıysa o varlık bu dünyadan ve daha önemlisi bu memleketten olmasa gerek.

habıttırımının firması ürününü sattırmak, üründen kar etmek için reklam yaptığı halde, izleyicinin reklamı yayından kaldırmak için "parası neyse verelim, ürünü almadan sizi zengin edelim, yeter ki reklamı yayınlamayın" tarzında söylemlere maruz kalması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: tang)
tv ye reklam verelim ama çok paramız da yok hani düşüncesinin önümüze sürülmüş hâli. olağanüstü bir yetenekle her şeyi kısacık süreye sığdıran kişi yahut kurumlara saygı duyulması gerekir. winrarla sıkıştırmışsın gibi, ama mesajı da veriyor haspam, hatta arada atraksiyonlar bile var. bir kaç oyuncu falan görünüyor sanırım o da saniyeler içinde, daha iyisi meyvenin kendisi diyip kaçıyorlar hemen.
velhasıl, süper reklam. diğer favori reklamım da "yeme de yanında yat" sloganını reklamda da kullanıp oyuncuları salam ve sucukların yanına yatıran arkadaşların reklamı. izler izlemez koşup o markadan sucuk aldım ve beklenen hareketi yaptım. *
- var mi nazo gibisi?
- benim en iyi dostum ickim sigaram.
- valla baba sen aşmissin olayi.
(bkz: var mi hanzo gibisi)
şu nazoyu düşünmekte fayda vardır
(bkz: nazo)
(bkz: kurtlar vadisi)
yıllar geçsede eskimeyecek soru cümlesi, slogan, hayat felsefesi.
nazo gibi olan varsa ya şimdi çıksın yada sonsuza dek sussun.
(#1838320) lan nerden buluyolar bu reklamları dediğim nazo'nun reklam şeysi.
reklamda "daha iyisi meyvenin kendisi" diye cevaplanan soru.
(bkz: sık boğazını gebert)
reklamında anında görüntü showdaki burak'ın oynadığı içecek şeysi.
anında görüntü show daki burak a oynamasını yakıştıramadığım reklam filmi. dabi dabi mısır çerezi reklamındaki elini midesine kadar sokarak cips yemeye çalışan çocuktan daha itici olmasa da son derece itici bir reklam olmuş.
(bkz: çıtır çıtırdır çerezim papagan papagaaan)
(bkz: var mı nazi gibisi)*
"daha iyisi meyvenin kendisi" olarak devam eden; kısa, saçma, bayık ama bir o kadar da etkili nazo reklamı sloganıdır. bunca yıldan sonra hala aklımda. bir çok kişinin de aklındadır. çoğunluğunsa bilinçaltına çoktan etkilemiştir de. ha reklam kendini hatırlatıyor, ancak asıl amacı ürünü sattırmayı yapabildi mi orasını bilemiyorum. şahsen reklamı hala aklımda olan ben hayatımda hiç nazo meyve suyu almadım.

şimdi işler güçler'de çılgın atan burak satıbol'un bu reklamda oynaması talihsizlik. olsun. yürüsün bu alemde.
sloganıyla yeterince cesur olan reklamdır . benim babam toyota gibi adam sloganıyla kapısır .