1. 1.
    jeux d enfants filminde, julien ve sophie nin birbirlerinin cesaretlerini sınama görevleri için sordukları soru.
    15 ... a la folie
  2. 2.
    bir çeşit " gider" yöntemidir. her iki cevapta kendi içinde ayrı ayrı sorunlar barındırır, kaçacak yer yoktur. ABD' nin terörle mücadelede yokum diyenleri de terörist sayması en güzel örnektir.
    4 ... thelastturc
  3. 3.
    geleceğe dönüş serisinin ikinci filminde, gelecekte genç biff in, marty mcfly jr. a sorduğu soru.

+ are you in or out?

sonrasında olaylar gelişmiş, esas çocuk marty mcfly olaya dahil olmuş, ortalık karışmıştır.
    5 -2 ... kutupsal form
  4. 4.
    (bkz: varım)
    (bkz: yokum)
    6 ... dabaddah
  5. 5.
    insanların kutularını açtığı yarışma programı. bakalım gazoz kapakları ne zaman açılacak.
    7 -3 ... mrrepla
  6. 6.
    acun ılıcalı'nın sunduğu yarışmacıların hergün aynı olduğu yarışma. daha önce bi benzeri zafer ergin tarafından sunulmuştu. ama bu versiyonu daha izlenilir. özellikle çocuk bakıcısı teyze, babasıyla sorunları olan hanım kızımız ve ikizler dikkat ceken yarısmacılar.
    5 ... taharetmuslugu
  7. 7.
    -ne düşünüyorsunuz ayşe hanım sizin kutunuzda ne var?
    + acun bey valla benim önümdeki kutumda büyük bir şey olduğunu hissediyorum.
    -hımmmm ne kadar büyük?
    + valla çok büyük. kutumdan elektrik alıyorum. valla bak ellerim elektrikleniyor!

diyaloglarıyla yere yığan tv. proğramı.
    13 -1 ... nukleerella
  8. 8.
    tamamen şansa odaklı bir yarışma. acun da kendini geliştirmiş biraz sunuculuk konusunda. fear factor de enseye tokat göte parmak tadında esprileri fazlaydı.
    3 -1 ... i see mal people
  9. 9.
    yarınki yarısmacının 90 milyarı almayıp 75 milyar kazanacağı yarışma.
    6 -1 ... taharetmuslugu
  10. 10.
    Cuma günü eski bir bölümünü yayınlamasıyla beni kıllandıran yarışma programıdır.Sonradan anladık,rekor ödüllü bandı cumartesi gecesi yayınlayıp(hafta içine göre çok daha fazla izlenme oranı = daha fazla aranma = daha çok para kazanma) 'para kazandırıyoruz, arayın sizde yarışmacı olun' demek istiyorlarmış meğer.

Sen ne çakalmışın be acun?
    4 ... sade makarna
  11. var mısın yok musun Başlığındaki Önemli Entry'ler