1. 1.
    acun ılıcalı'nın yeni reyting hamlesi. ünlü komedyen 15 şubat'ta yarışacak.

birçok espriye de vesile olacaktır.

(bkz: büyük hissediyorum)

(bkz: kutumu açmanı istiyorum)
    3 -1 ... lewwo
  2. 2.
    cem yılmaz muhtemelen; paramı lan 300 bin lira, ben o parayı bir gecede kazanıyorum devam ediyorum anasını satayım diye devam edecek ve gecenin sonunda "babayı" alacaktır.
    1 -1 ... euphratess
  3. 3.
    cem yılmaz hakkında hep iyi şeyler düşünmüşümdür. o programın bütün klişeleri ile dalga geçecek, yapılan şebekliklere de gereken ayarları verecektir. gözümde daha da büyüyecektir.
    3 ... enes
  4. 4.
    acun u cem yılmaz a özenip espri yapıyo sandım ama sözlük de bile varsa doğrudur dediğim var mısın yok musun olayı.
    1 ... coskun373
  5. 5.
    o programdan sonra yarışmanın sonlandırılması muhtemeldir.
    cem yılmaz'ın imalı konuşmaları nedeniyle ilerleyen programlarda sorun yaşanacaktır.
    (bkz: kutuna dokunmak istiyorum)
    -1 ... inheritance vice
  6. 6.
    bir gerçeği ortaya çıkaracak programdır. reytingi o kadar uzaklarda aramamak gerektiğini öğrenecek acun ! anlayacak ki değerli , türk sanatçılarımızda var karikatüristlerimizde. ama bu millet memeden anladığı sürece yapacak bir şey yoktur canlar. meme olur ,göt olur farketmez. ama dediğim reyting için çok uzaklara gidip , milyon dolarlar yığmak gerekmez. bu gerçeği o gün ve sonrası anlayacak acun!
    4 ... simitci kahveci gazozcu
  7. 7.
    iple, hatta halatla urganla çekilen, o derece merakla beklenen yarışmadır.*
    3 -2 ... sefokrat
  8. 8.
    alayının kutusuna dokunacak isimdir.
    1 ... system error
  9. 9.
    küfür edilmeden espiri yapılacak mu? sorusuna bugün cevap bulacağımız yarışma.
    1 -5 ... erturk
  10. 10.
    yarışmacıların ve acun ılıcalı nın yavşaklığın dibine vuracakları günün yarışmacısı.
    5 -2 ... dragonhead