1. 1.
  Sözlüğü forum gibi kullanacağımın farkındayım. Aramızda ak partili bir kardeşim varsa onunla konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak isterim. Belki bir faydamız dokunur birbirimize farklı açılardan düşünmüş oluruz.

  Şeffaflık olması bakımından burda konuşulmasını tercih ederim.

  Not: trolle ekmek yok.
  3 -4 ... seymour glass iii
 2. 2.
  Evet bekliyorum.
  ... seymour glass iii
 3. 3.
  Lafla peynir gemisi yürümez. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Burası siyaset meydanı değil. Bu düşüncede olan birine şöyle denir;"halep oradaysa arşın burada. Ankara orada. o kadar meraklıysan git ankaraya siyasete gir. Adaylığını koy. Boyunun ölçüsünü al." Bak bakalım iş yapmak konuşmak kadar kolay mı?"
  1 -5 ... gazeloglu
 4. 4.
  Ben siyasete atılacağımı söylemedim, zaman gösterir onu. Bizi yönetecek insanlar hakkında konuşmak için politikaya atılmak mı gerekiyor? Burda kararsız kalan insanlar olduğunu biliyorum. Belki buradaki konuşmalar onların da bir fikir edinmesini sağlayacak.
  ... seymour glass iii
 5. 5.
  Ben "ben istemiyorum" demeye geldim.

  Kolay gelsin, ebet.
  1 -1 ... narcissistic
 6. 6.
  ne söyleyeceksen söyle de cevabını vereyim.. tartışma dediğin ortaya düşünce koymakla olur... şu düşüncene katılıyorum, tartışma karşılıklı düşüncelere saygıdır. Eğer söylediğimiz dışındakileri duymuyorsak bu bu tartışma değildir... Ben bu iktidarın yaptığı güzellikleri de görüyorum, zayıf noktalarını da... Benim mükemmelim değil AK Partı ama diğer partilere baktığınız zaman bayağı yukarılarda.. Ak partiden önce ve ak partiden sonra başlığında Ak parti öncesi düşüncelerimi yazmıştım.https://www.uludagsozluk.com/e/39644942/
  ... deli hasim
 7. 7.
  yok istemiyoruz.
  1 -1 ... suzan avci
 8. 8.
  sen kimsin kardeş.
  bir soru.
  2 -1 ... entente cordiale
 9. 9.
  Siyaset cahillerin işidir, Uyuşturucu tartışalım.
  2 ... aredrugsbadtho
 10. 10.
  soorry ne derler bilirsin;
  cahille girme münakaşaya
  ya sinirini zıplatır tavana ya da yazık olur adabına.
  1 -1 ... nazorellaschulz