bugün

Tamamen saçmalıktır. Kürtlere yapılmış bir hizmettir. Hemde bizim vergilerimizle. Oy sonuçlarına göre geneli hdp li kürt. Haram olsun.

Haketmiyorlar...
sen böyle süper zeki olunca onlarda dağa çıkıp bizim vatandaşımızı öldürüyor. ayrıca van gayette türk şehridir, türkiye cumhuriyeti topraklarında bulunur ve yapılan yatırımlarda türkiye ye yapılmıştır.

düzeltme : vanın türkiyenin ili olmasından hoşnut değil birileri.
kesip atalım demiyorum. halledilmesi lazım bir şekilde bu kürt problemi. potansiyel pkk lı hdpli kürtlerin büyük çoğunluğu bulunuyor maalesef van kentinde. hala akp buraya yüksek meblada yatırımlar yapıyor. bu parayı silah imalatında kullanılsa bizim daha yararımıza olurdu. sonuçta bizim paramız bize sormadan nasıl yatırım yapılıyorki oralara?
Yapılması çok geç kalınmış olaylar doğu anadolu bölgesinde ne bir hastane ne bir okul doğru dürüst çalışmıyor bu yüzden okuyamayan çocuklarda kandırılarak dağlara çıkartılıyor sürekli istanbula iç anadoluya göç oluyor bu yüzden oradaki eğitim hastane yol su vs. iş imkanları ülkenin gelişmiş yerlerindeki gibi olsa inanın ki doğudaki bütün kötü olaylar azalmaya başlayacaktır.
Ulan yatırım yaptıkta ne oldu? Hepsi gitti pkk destekcisi hdp ye verdi oyu hemde çok yüksek çoğunluk. Hiçbiri haketmiyor.
Ne yatırımı ama?

Yine AVM ve toplu konut filansa insanlar iran sınırından yine kaçakçılık yapacak, Hakkari'den alınan göçlerle yine şehrin anası sikilecektir.

Bir de orantılı yatırım yapılması daha isabetli olur, Van'ın bölgenin diğer şehirlerinden daha fazla sıyrılması, bölge şehirlerden daha fazla göç yemesine sebep olacaktır.
Adete boşalan şehirlere kimler neler yığabilir sizlere sorarım.
katar'a satıldığı anlaşılan şehrimizdir.
görsel

Biri deprem mi dedi.
her büyük takım saçma sapan futbolculara 400 milyon lira senelik para ödüyor... siz saçmalık nedir bilmiyorsunuz...
Hahaha ne ara bu kadar hümanist oldunuz amk. Tabi ki de helal etmiyorum hem kendi hem anamın babamın hakkını. Milletin burda canı çıkıyor ulan o paraları kazanacağiz diye.
olması gereken ve geç kalınmış bir yatırımdır . bazı yazarlara dert olmuş orası ayrı mesele