bugün

böyle bir çifte standart, böyle bir ahlaksızlığı teşvik yok.

http://www.habergzt.com/v...tinden-ceza-almadi/42969/

tff ve pfdk maç boyunca fenerbahçe'nin yaptıklarını görmezden gelmiş. hatta ödül vereceklermiş neredeyse.

böyle bir adaletsizlik yok. tff başkanı beşiktaş'lı diyenlere de sanayi tipi tüp...
adam tam olarak ne yaptığı belli olamadığı için almadığı ceza.

tamam herkes hem fikir olabilir ama tam olarak somut delilin var mı? adam şortumu düzeltiyordum, formamı şortumun içine sokuyordum dese ne diyebilirsin?
bu hareketteki ahlaksızlığı görmeyenler, aynı hareketi biri karısının kızının karşısında yapsa ne yapardı acaba? herhalde gülüp geçerlerdi adnan beyler.
ulan madem tombaladan almadı -bana kalırsa tombala değil- neden aldı bu adam 3 maç cezayı.

hala kendilerine adaletsizlik yapıldığından bahsediyor utanmaz ezik! tosiç e 4 maç ceza verilen yerde bu adama 3 maç ceza vermenin neresi adaletli!
sadece dil çıkarmasına 3 maç ceza verilmiş. rezalet.

şu adam beşiktaş'ta olsa kendi taraftarı aforoz ederdi önce. nouma'yı ne kadar sevsek de bu yüzden gözden çıkartmıştık.

beşiktaş her şeyiyle türk futbolunun yüz akı. daha da içten ve inanarak söylüyorum bunu.
Van persienin çavuşu tinetcilere dert olmuş.
görsel
demek ki tff böyle şeyleri hoş karşılıyor. ya da hoşlanıyor.
türkiye futbol fenerasyonu görev başında !
bu pavalı köpeklerin sorunu her şeye kendi pencelerinden bakıyor olmaları yani şimdi van persi piçinin yaptığı hareketler doğru ama tosiçin bütün hareketleri hatalı siktirin gidin ordan amk.