1. 1.
    Akabinde yediği dayak yüreklere su serpmiştir. Dün burada oldu mu bilmiyorum ama ekşi sözlük'teki cihangir solcusu tayfa polise demediğini bırakmamıştı, teröristi savunuyorlardı. Polise "foşik" falan diyorlardı. "Polis suçsuz yere kimseye öyle davranmaz" dedikçe bizleri aktroll olmakla suçluyorlardı. Kemalistleri de kandırıp peşlerine taktıkları için girdikleri entryler binlerce fav almıştı, Bakın, şaşırtmadığı üzere madalyonun diğer yüzü yine farklıymış
    https://vcdn.ensonhaber.c.../v/2019/08/1566481182.mp4
    16 -2 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    tatlı su solcularını derin düşüncelere daldıran görüntülerdir. duyarmatik tayfa bakalım buna ne diyecek.
    9 -1 ... bradpic
  3. 3.
    tabure atmış akabinde bi dükkan dayak yemiş kim bilir kim.

dükkanda bizzat dövmüş yalnız.
    6 ... aeneskral
  4. 4.
    Ekşi' cilerin kes yapıştır videolarından gına geldi ama ne olacak kandırabildikleri kadar sazanı kandırmak maksat zaten. Bir güruh var ne haber izliyor, ne gazete okuyor ne de kitap. Kültürlenmek adına sadece ekşi sözlük okuyor. Sonuç : kültür zehirlenmesi.
    6 -2 ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 5.
    Eşek sudan gelene kadar dayak yemiştir.
    5 -1 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    Sapanla taş atana da tabure atana da acımayın. Kesin cezasını, sikin anasını.

Amerika polislerine höyttt denildiğinde adamın amına korlar amına. Bizim polisimizde de tam yetki olmalı ki bu orospu çocukları bunlara cesaret edememeli. Gaz fişeği falan etki etmiyor bunlara. Kafalarını, beyinlerini uzun menzilli silahlar ile dağıtmak gerekiyor.
    7 ... gethere
  7. 7.
    adamın götünden kan alırlar kamil. eyyamcılık için fırsat bekleyen solcuların tek sözüne güvenme, inanma. bunlar Aslan taklidi yapan çakallardır. alttan alırsan hayatını sikerler. höt dersen de böcek gibi küçülür ajitasyon yaparlar. vururken kahraman vurulurken mazlumlar. acıyana acımıyorlar. bulduğun yerde ezeceksin.
    5 ... bruno fernando cortaza
  8. 8.
    Götürdüler merkeze hadi bakalım. Bu it için provokasyon yapan kim varsa açıkça vatan hainidir. Bunlar tek tek toplanıp klavyeleri neyse.
    7 ... billur tuz
  9. 9.
    Hak ettiğini bulan varlıktır. Akabinde polis onu yerden yere çalınan bir tabure haline getirmiştir.
    1 ... mileva maric
  10. 10.
    Kudurmuş bir ayıdır.

Neyse çok güzel tekme tokat yemiş.
    7 ... kara erik habbesi