bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yörenin gerçeğidir.
  şöyleki: sokaklarını gezin; sosyalleşecek bir mekan yoktur, yerel halktan kızlar evden dışarı çıkmazlar, erkekler parasını verse gene de cinsel ihtiyaçlarını karşılayacağı bir mekan bulamaz. fuhuş var diye otellerin yakıldığı yerdir van. doğu illeri genelde böyledir. diyelimki oruç tutmuyorsunuz, yemek yemek için mekan bulamassınız oralarda.
  çok mutaassıp olmalarına rağmen böyle olaylar genelde bu illerde olur.
  ve görünen odurki bu kafayla bir 50 sene daha değişmeyecektir.
  -7 ... disturbing
 2. 2.
  GENE FAŞiSTLERiN ELiNE KÜRTLERi AŞAĞILAMAK iÇiN FIRSAT VERECEK, SANKi DÜNYADA BAŞKA HiÇBiR YERDE YAŞANMIYORMUŞ GiBi DiLE DOLANAN iLiŞKiDiR. HA HIRSIZIN HiÇ Mi GÜNAHI YOK, ELBETTE BU FiiL OROSPU ÇOCUKLUĞUNUN AYRI BiR KATEGORiSiNDE ELE ALINMALIDIR ANCAK BUNUN ÜZERiNDEN BiR IRKI AŞAĞILAMAK BiR YÖRE iNSANINI HAKiR GÖRMEK AYRI BiR ........DUR.
  4 -5 ... dis guclerin oyunu
 3. 3.
  sıkıntılı bir durumdur ama bu tarz olayları van, diyarbakır, ankara, istanbul... vs diye ayırmaya gerek yok. genel olarak ülkemiz ensest ilişki konusunda tüm dünya ülkeleri arasında zannediyorum ilk on içerisinde. arkadaşlar bilinçlenelim.
  ... barab mart
 4. 4.
  40 senelik vanliyim boyle sacma tespit gormedim. be hey sosyal bey bana deki nasil sosyallestin ? Vanda rock bar bile var cogu ilde bulamadim. vanda nba cafe var yine cogu ilde olmayan. bisuru sey sayarimda senin algin degismez. neyse hadi isine... birak bizi bize!
  1 -1 ... cake on the dabak
kapat