1. 1.
    Bir araştırma.

Zor bir soru. Ne desem bilemedim ki.

Edit : vampirin -R- si çıkmamış. Bir mod bulana kadar idare edin artık. Valla billa ben yapmadım. Hep telefonun suçu.
    3 ... gokdelende kapici
  2. 2.
    Vampiller zombi kanlalını içellelse onlalda zombi olullal.
    2 -1 ... ktm li aynasiz
  3. 3.
    Cevabı evet olan soru.

Faydalı hem..
    1 -1 ... hzpikachu
  4. 4.
    Zombilerin çalışan bir dolaşım sistemi olmadığı için, vampir kişinin bir damar bulup kanı vakumlaması gerekir. Sonra da hem vampir hem zombi yani zomvampir olur.
    1 ... yeralti sakini
  5. 5.
    Vampirlerin bağışıklık sistemi zombi kanındaki virüslerle savaşacak antikorları üretmiştir. Adamlar veya kadınlar şeytan'nın çocukları bir kere, eşşeğin ski değil yani.
    Vampir arkadaşlarımız, zombi dostlarımızdan daha atik olacaklarından zombiler karşısında üstünlük sağlaya da bilirler.

Afiyetle zombi kanı içmelerinde ben bir mahsur görmemekteyim.
    1 ... memosh usta
  6. 6.
    Seçkin, kaliteli, estetik ve dahi klas vampirler ne arar la çürümüş paçavra çamuru zombilerin şahtı şahbaz olmuş damarlarında?

Üfle de beraber emikleyelim zompir'e domat suyu patlatalım.
    1 ... non andrea
  7. 7.
    Eğer dead snow filmindeki gibi nazi zombilerin kanını içerler ise vamzompazi olurlar. Arttıran var mı? Eğer yürüyen ölüler 2deki gibi zombilerin kanlarını içerlerse yürüyen zompir olur başkasını ısırdığında onu da yürüyen zompir yapar ve vampirlik kötü bir yola düşer havalı olmaktan çıkar.
    1 ... meruem
  8. 8.
    içebilirler. ama içerlerse manyetik kapı sensörü onları tanımaz.
    ... judas
  9. 9.
    içemez. ölü kanı vampiri öldürür.
    1 ... banaverinbana