bugün

klonlaşmada boyut atlamış, sözlük klonunun klonu. *
http://www.vampircik.com adresinden ulaşılabilecek inanılmaz katı bir formata sahip olan son derece seçici sözlüktür. ek$i sözlüğe meydan okur tavırları vardır, ek$iyi seviyesiz bulur. yazıcak bi$ey yoktur her şey yasak olduğu için.. 20 online yazarla 100 başlık yaparlar.
Aynı başlığa 2 giri giremiyeceğiniz sözlük. Derhal uyarılırsınız ve mesajınız silinir.
Ayrıca noktadan sonra boşluk bırakmadığınız gerekçesiyle giriniz silinen sözlüktür. Bu da her an vampircik olabilirsiniz demektir.
entry girecek başlık bulanın şükrettiği bir sözlük. bir günde 100 başlığı geçemiyorlar o derece.
başlık açmanın pasaport almaktan daha zor giri girmenin ise mülakata benzediği, nazi kampı sözlük. her girdiğinizde çöpünüzde bir sürü giri olur; ya noktalamadır ya "eksik bilgi"dir (evet herşey tam olmazsa olmuyor)... can sıkar biraz
(bkz: belediyenin herkese ruhsat vermesi)
çok fazla başlık bulunmayan sözlük sitesidir.
bugün itibariyle beni yazar yapmışlar. hayır o değil ben öyle bir başvuru yapmadım kardeşim. nasıl oldu nooldu merak etmeyim.
itici sözlük. bu nedir ya? kurallara uymayanları f tipi ceza evine mi gönderiyorlar? moderasyona sevgiler.. hatta öpücükler.. *
moderasyon yerine lordlar divanı kullanan vahşi sözlük. tırstım, tam vampir olacakken vazgeçtim.
tırsınç sözlük. buz gibi. harbi vampircikler.
yeni nesil "gotik çekici" bir sözlük

siyah, karanlık, ölüm, vampire. aha freaks de vardı zaten.
http://www.fantasturk.com adresinde ejderhalı bir oyun oynarken tarafımca farkedilen, sanırım aynı kişiler tarafından oluşturulmuş sözlük.
genel konseptin anlatıldığı altmetinde , beraber sözcüğü berbaber olarak yazılmış :"vampircik teknik olarak tamamen eksi sözlük klonu olmasıyla berbaber..."

olur böyle şeyler , sözlük oluşumlarını desteklemek lazım.

ekşi sözlük ve berbaberinde oluşan formatı da tıpkı gazetelerin formatı gibi görmek daha sağlıklı olacaktır. aslını inkar etmemek asıldır , lakin aynısı olmaya çalışmak da ahmaklıktır diyorum , ve bu vampircik sözlükçük oluşumuna da destek olduğumu belirtip ; kendimi ulu , yüce kamusumun kollarına bırakıyorum.
vampirler kan veriyor diyerekten insanı çelişki denizine atan sözlükçük.
kendı masquerade ine sahip bir sozluk.
Klanlar arası ıttıfak sagladıklarını umut ediyorum yoksa white wolf tan fırlamıs bir hava edinicektir.
moderatörden bizzat uçurulmamı rica ettiğim şey.
genç arkadaşların sağ-sol mevzuları sebebiyle size 1. tekil şahısta laf koyduğunu sanan mesajlar gönderme yeri. yazarların birbirlerine köstek olma merakına ev sahipliği yapan yeşil sözlük.

sözlük demişken, örnek olması için*;
(bkz: elma sozluk)
üye girişi diil de vampir girişi falan yapılmış soğuk bi sözlük..
günlük 100 150 başlıkla dönen sözlükçük.

edit: başlık sayısını arttırmış yavrucaklar görmeyeli ee ne de olsa makinaya çıktılar.
sözlük normlarına uyayım derken antipatikleşmiş sözlük.ekşi sözlük ya da uludağ sözlükteki kaliteyi bulacağını pek sanmıyorum,çünkü işi gerektiğinden fazla ciddiye alıyorlar,o ne öyle diyar hikayesi filan?

entry mi giriyoruz o game mi oynuyoruz belli değil.

ayrıca maximum online sayısı da 30.e ben böyle sözlüğe ağzımla bile gülmem arkadaş...
okan bayülgen'in, sözlüğün katıldığı programında "bÂzen girilmiyor, diğerleri kadar hit almıyor sanırım" şeklinde yorumladığı sözlük.
geçen üye oldum buraya, ekşi, uludağ derken bakayım dedim ne var ne yok. sözlük marmara, iu sozluk falan derken vampircik'e de üye olayım dedim.

çok ilginç bir havası var. yani bush ölse o gün bush hakkında sadece 1 tane filan entry giriliyor, güncel olaylarla hiç ilgileri yok adamların.
ekşi, uludağ gibi sözlüklerde bazı başlıklarda fırtına koparken o sözlükte bu başlıklar açılmıyor bile.

ama müze diye bir yeri var, güzel yazıları koyuyorlar sanırım, hakikaten alıntı filan değilse o yazılar manyak edebiyatçılar filan barındırıyor sözlük.
çok güzel yazılar var müze kısmında.

ama 15 online adamı ne yapayım ben? ben isterim ki yazdığım bir şeyi 200 kişi okuyabilsin en azından.
oylamayı kafanıza göre yapamayıp gerekçe göstermek zorunda olduğununz sözlüktür. her cümlenin sonunda bir boşluk bırakma takıntısına neden olmuştur. buna rağmen güzeldir. en genç vampiri de benmişim.
oylama moylama hikaye de 2 haftadır fena sardım ben bu sözlüğe. bazı başlıklara tıklıyorum burada mesela, 2 satır yazılmış, oraya bir bakıyorum adamlar destan yazmış.
bazı konularla ilgili herifler var anlamadım ben burayı, adam bütün balıkları yazmış mesela latincesinden tut nerede avlanır nasıl avlanıra kadar.
alıntı değilse tebrik ediyorum ben o adamı, t.şağından öperim.
güncel Önemli Başlıklar