1. 1.
  anne rice'ın 1970'lerden itibaren piyasaya sürdüğü kitap serisinin adı.

  (bkz: the vampire chronicles)
  3 ... la paz
 2. 2.
  sevgili günlük... bugün avlanmaya çıktığımda çok garip bir şeyin tadını aldım. efendim bugün avlanırken, kel, ingilizce bilmeyen, ortalıkta one minute diye dolanan bir hıyarı ısırasım geldi. ısırınca sanki bok tadı geldi. vampirlikten tiskindim * .
  10 -4 ... undefined fucking object
 3. 3.
  sevgili gunluk.. her yer karanlik.. nerde insanlik? anaa bi dakka lan ben gun isiginda yasayamiyordum zaten di mi? gunduz uyu gece calis ebem s.kildi lan gunluk.. sivrisinekler gibi habire kan em dur amk.. baska bi numaramiz da yok... filmlerde falan en guzel hatunlari goturuyo vampirler, onlar yalan hep olm inanma.. hepsi film hilesi onlarin bence valla bak.. oyyy oyy.. nepcim hayat lan bu.
  8 ... oneydilan
 4. 4.
  L.J.Smith kitabı.

  --spoiler--
  Ölümlü-ölümsüz bir aşk üçgeni. Düşman kardeşler. Nefis bir kız. Çılgın bir romantizm. Bitmeyen bir macera. Vampir Günlükleri 2 Öfke ve Karanlık Buluşma Foxlife'taki diziyle beraber öğütmeniz önerilir Kitap ve dizideki hikayeler birbirini tamamlayacak. Böylece her şeyi öğreneceksiniz.

  L.J. Smith büyük bir kadın. Türevlerinden on kusur yıl önce yarattığı ve Stephenie Meyer, Charlaine Harris, P.C. Cast, Rachel Cane, Richelle Mead gibi ölümlü-ölümsüz temasıyla harikalar yaratan yazarların öncüsü kabul edilen yazar Türk okurunu da tamamen ele geçirdi. 20 kadar dile çevrilen, milyon kopya satan, halihazırda Fransız ve Alman çoksatar listesine demir atmış bulunan ve Digiturk 8.Kanal Foxlife'in 2 hit dizisinden biri olan Vampir Günlükleri artik bir fenomen. Ölümsüz iki erkek kardeşin ölümlü bir kıza aşkı ve bu aşk üçgeni etrafında gelişen akıl almaz olayları anlatan dizi, yine bir Artemis serisi olan Charlaine Harris imzalı Trueblood'la beraber Artemis'in dünya markası kimliğini bir kez daha ortaya koyuyor.

  Elena: Altın kızken başından beri korktuğu ve aslında imrendiği bir 'şeye' dönüşür. Elena'nın artık kalbi atmıyordur.

  Stefan: Elena'yı kaybettiği için büyük acılar çekerken Damon'a düşman kesilir. Ve daha sonra yavaş yavaş farkettiği üzere, Abisi onun tek düşmanı değildir.

  Damon: Elena'yı saplantı haline gelir. intikama susamışlığı Stefan'ı zehirleyip Damon'a başarıyı kazandırabilecek mi?
  Vampir Günlükleri'nin 3. ve 4. hikayelerinin toplandığı bu kitapta heyecan verici olaylar, iki vampir kardeş ve onların arasında kalan güzel kız için acıklı bir hale gelir.
  --spoiler--
  2 ... different
 5. 5.
  sürükleyici bir konu ve anlatıma sahip romandır.
  1 ... yendik mi lan
 6. 6.
  sevgili günlük;
  senelerce karanlığa çıkarsanız mahvolursunuz diye bizi yemişler hacı! geçen merakımdan bi bakayım ne olacak diye güneşe çıktım şerefsizim yılbaşı ağacı gibi ışıl ışıl yandım lan! tenim altın renkli simliydi.

  ayrıca yüzyıllardır kızlar vampirlerden korkar kim dediyse beni tanımamış hacı! bütün kızları kapımda kul yapmam an meselesi!
  edward cullen...
  -1 ... united colors of bedrettin
 7. 7.
  kitabın yazarı L.J. SMITH'dir. ana karakterleri Elena,Damon ve Damon'un kardaşi Stefan'dır.kitabın konusu: iki erkek kardeş yıllar yıllar önce Katherina adında alman bi kıza vurulurlar. ama kız ikisinide sevmektedir ve bir karar veremez.kendini öldüreceğini söyler yalnız vampir olur.iki kardeş yıkılır. yıllar yıllar sonra Katherina'e çok benzer bir kız bulurlar *
  . kız stefan'la nişanlıdır. Ama Damon'u sevmiyorda değildir. damonda elena'dan çok hoşlanıyordur. bu kız nehirde boğulur ve iki kardeş ölmesini istemediği için onun bir vampire dönüştürür. Ama bu mutlu son böyle sürüp gitmez bu mutluluğun arkasında kötü bir güç vardır.bu kötü güç 3'lünün hayatını değiştirecektir. ha bu arada kötü güç Katherina'dir benden sölmesi.
  1 ... teomana asik kiz
 8. 8.
  Kitabı filmi ve dizisi bulunan vampir şeyi( uygun bir tanım bulamadım) dizisi izlediğine damon salvatore nin edward cullen e taş çıkarttığı kaçınılmaz bir gerçektir.ilk izlediğim de dizide ki vampirler alacakaranlık daki vampirler kadar artist gelmese de ilerleyen bölümlerde bana adamking dedirtti doğrusu.
  2 ... kim bu doctor
 9. 9.
  Sadece Ian Somerhalder için izlenilen vampir dizisi.
  1 ... goodsmile
 10. 10.
  3. sezonu 15 eylül 2011 itibariyle başlamış vampir gençlik dizisi.
  ... kinetizm