bugün

bir yazar isyanıdır.

günümüze şöyle bir bakıyorum da; ağzı olan konuşuyor. hz. atatürk ve hz. ismet inönü'ye onlarca hakaret..

o günleri yaşayan biri olarak söylüyorum, bu lafları o zamanlarda etseniz, sizi çükünüzden ve memenizden asarlardı.
Keşke tekrar kursak da ak parti'ye oy verenleri assak.

Bu kemalizm bi harika dostum.
tecavüzcüleri , vatan hainlerini ve din düşmanlarını asıp cesetlerini meydanda 1 hafta sallandırmak lazım. sanırım atatürk ilk başta atatürk ün ismini kirleten kemalist bozuntularını sallandırırdı. özelliklede atatürk ün kurduğu cumhuriyet düzeninde devrim devrim diye koşan sosyalistleri.
devlete karşı çıkanlar derken sağcıları mı solcuları mı kastettiniz orayi anlamadim kardes.
Vallahi nerede kaldılar!
bir vatansever söylemi.
Vallaxi biz vatan hainlerinin çok güzel bir şekilde dar ağacında sallanmasını özledik, vallahi biz yobazlara ayar çekmeyi özledik, vallaxi biz teröristleri, o mahkemelerde inletmeyi özledik.. Vallaxi biz istiklal mahkemelerini özledik!
Devir artık değiştir. Bırak önüne geleni asmayı, kemal paşa mezarından kalkıp gelse seçilemez . Bu gün chp bile akp dini kullanıyor biz kullanmıyoruz biz daha müslümanız (ki kk bunu söylediğinde epey gülmüştüm) diyor
şuan idam olsa asılacak baya terörist var malüm gezi olayları ve benzerleri. Kendi topuklarına sıkacaklar haberleri yok. Kendileri direniş yapınca adalet, başkaları "ingiliz şapkası" için direniş yapınca comhoroyot doşmono. Gahsihtir.
güncel Önemli Başlıklar