bugün

sadece türkiyede gerçekleşen olay olup cahil cühela kişilerin yaptığı ucuz eylemdir. evet..
Ülkenin kurucusuna ayyaş, vatanı için canını vermiş şehitlere kelle diyen adama oy veren kansızlara dert olmuş. Siktirin ibneler.
vatandaşa "ananı da al git" diyenlere oy vermekten daha masumcadır.
hapisteki gazetecileri,
eğitim ve sağlık batağını,
çocuk tecavüzlerini,
ayakkabı kutularını,
vakıflar aracılığı ile yer değiştiren milyarlarca lirayı,
Korunan yandaşları,
daha bir kaç sene önce elini öptüklerinizi çıkarlar çatışınca terörist ilan etmenizi,
gemicikleri,
devlet sanatçısını katledip yurtdışına çıkan cumhurbaşkanı oğlunu,
çürük raporlarını,
şehitleri,
sıfırlanan ifade özgürlüğünü,
faili meçhulları,
tepeden tırnağa akraba ile doldurulan kadroları,
padişahlık düzenini,
borcundan her gün kendini yakan insanları,
kilosu 10 lira olan soğanı,
kadına şiddeti,
beyin göçünü,
suriye'li sığınmacı sorununu,
araplaştırma projesini,
oluşturulmuş korku düzenini,
mahvedilmiş tarım ve çiftçiyi,
bilim ve teknolojide son sıralara oturmayı,
işsizliği,
başını alıp gitmiş din terörünü düşünürsek,

bu yalanı, iftirayı gerçek bile kabul edip söyleyeni adam yerine bile koysak,

her türlü normaldir.

adam olacaksınız.

(bkz: her şey çok güzel olacak)
satılmışlar.

bonus; (bkz: bu milletin amına koyacağız)
bonus 2; (bkz: gavat demedim kavas dedim)
bonus 3; (bkz: bakara makara)
Şehitlere "kelle", terörist başına "sayın" diyen kişiye oy vermekten çok daha onurlu bir davranıştır.
bu kadar ezici bir cogunluk arkasinda durduguna gore , soyledigi kisi demekki harbiden itlik yapmis demektir.
Valla çok keyifli oluyor galiba ben baska il seçmeni oldugum için oy veremedim bu keyiften mahrum kaldim.
Vatandaşına gavat diyen vali ve vatandaşı öküze benzeten iktidar milletvekili olduğu ülke de valiye it diyen kişiye (böyle bir durum yok) oy atılmasını neden sorun yapıyorsunuz?
Valiye it diyen ile vatandaşın amına koyacağız diyen arasında seçim yapmak zorunda bırakıldık.

Banane la validen?
(bkz: ağlama melis)
o devletin valisi değil ,o akp memuru. artık bunu kafaya yerleştirin. şimdi bak ak troll kardeş!!! açık açık anlatayım dinle...

şimdi bu imamoğlu cumhurbaşkanı olunca sistemin gereği o da valiyi memuru yapacak. demirtaş gelirse o da yapacak. yasama yürütme yargı ayrılığı kalkınca artık neler olur bi düşün. reis vefat edebilir( hani genelde insanlar vefat edebiliyor) akp gidebilir.

işte o zaman sistemin kendine getirdiği avantajı bu chp- hdp de sol koalisyonu da kullanacak. anladın mı?
ispatı yok

belgesi yok

anca palavra atıp paçayı kurtarmaca.

https://www.youtube.com/watch?v=LAv9CDha-3s

http://www.youtube.com/watch?v=q8TiQMQAi8k

http://www.youtube.com/watch?v=NM4HG2kIuG8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=81GB_fT4WLw
Türkiye cumhuriyetinin kurucusuna saygıda kusur edenlere sahip çıkanlar Türkiye cumhuriyetinin valisini ne çok severmiş.
Demiştir ya da dememiştir. Ama ben dediğine inanmıyorum. Ayrıca biz başımıza peygamber secmedik. Alt tarafı bir insan lan bu. Siz liderleri putlastirmayi çok seviyorsunuz nedense? RTE hiç mi küfür etmez? Binalinin hiç mi kötü yönü yok? Bu mantık ne? En iyi insana mi oy vereceğiz?
Ananı da al git dediler, kanserli bacımızı ölüme terk ettiler , 302 maden işçimizin katillerini milyoner ettiler halk bunları görmedi, son olay bize de ağır geldi Özge Ulusoy bacımıza çaktılar aman hepinizin
görsel
halk arasında düz sıradan vasatın altı olarak söylenen kişilerdir. evet..
Dikkat ederseniz zihniyetiniz sayesinde halk artık ne yazık ki valiyi sahiplenmiyor, " o da birşeyler yapmıştır" diye düşünüyor, ki bu Ekrem imamoğlunun gerçekten hakaret ettiği noktada böyle o da kuvvetle muhtemel yalan. Sonuç olarak herşeyden daha vahimi gitgide devleti temsil eden insanlara artık halkın itibar etmemesi, ve bu da sizin zihniyetinizin, liyakat yerine adam kayirmanin, istediğiniz yere şart, koşul aramaksizin istediğiniz adamı koymanızın eseri.
fetöyle kol kola gezip, bir de fetönün siyasi ayağı yoktur diye kendini aklamaya çalışanları destekleyenlerin yapmadığı şeydir.

(bkz: bizde ite it göte göt derler)
halkına zillet, hain , terörist , çapulcu , ahlaksız diyen insan cumhurbaşkanı oluyorsa bırakında valiye it diyen belediye başkanı olsun.
abdullah gül, selahattin demirtaş ve bahoz erdal ile aynı partiye oy veren sözde kemalistten daha garip değildir.
ilgili kanun gereği her milletvekilinin yanında 2 kişi misafir geçirebilmesine rağmen, kanunu hiçe sayan ve iç işleri bakanının seçimler için oynadığı oyuna ortak olan bir vali hakkında söylenmiş bir söz.

Bunun sonucu imamoğlu'na ceza verip görevden mi alacaklar? Hay hay hemen alın. Hatta alamıyorsanız valiyi istanbul valisi yapın. Şahsen çok isterim. Bu kafayla rahat rahat cumhurbaşkanı da olur imamoğlu.

Milletine sırf kendine oy vermedi diye zillet (aşağılık) derken bir şey yok, ananı da al git derken bir şey yok, çapulcu derken bir şey yok, hain ve terörist derken bir şey yok... Durmak yok aynen bu kafayla devam edin. Aman sakın değişmeyin şunun şurasında yönetimin değişeceği seçime de ne kaldı?

Ama şunu iyi bilin... Şu son istanbul seçimi ile artık insanların yüreğindeki korku da yok oldu. Sonra o sizin zillet dediğiniz millet silindir gibi ezerse sizi ağlamakta yok.
bu milletin amına koyacağız diyenlere oy verenlerden daha masumca.
Zincirleri kırmaya başlamaktır...
Osman Öcalan ı tv ye çıkarana vermemeyi tercih etmiştir.Gerçi haberiniz de yoktur,Trt bağımsız kuruluş değil mi:)
kendisine oy vermeyen kişilere vatan haini terörist diyen kişiye vermediği için anlı öpülesi insandır.