1. 1.
  en tipik özellikleri "vakko" yazısını görünür şekilde arkaya getirmeleridir.
  2 -2 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  (bkz: tekbir)
  1 ... painkiller
 3. 3.
  (bkz: başörtüsü mü türban mı)
  başörtülülerin de kendine has bir moda anlayışı olabileceğinin göstergesi olan olaydır, her ne kadar bazılarına komik gelsede...
  3 -4 ... fewzi1907
 4. 4.
  türbanlı olmayan birinin marka iç çamaşır giymesine eş değer durumdur.
  3 -3 ... fayaka
 5. 5.
  işin garibi vakkonun sahibi vitali hakkodur.vitali hakko ilk olarak şapka üretmekle işe başlamış olan beyoğlu nda yaşamış bir ermenidir.daha sonra işleri büyüterek büyük bir tekstil firması haline gelmiştir ve para kazanmanın yolunu özellikle de tesettürlü bayanlara eşarp pazarlayarak keşfetmiştir.

  ayrıca bir vakko eşarbın 90-120 ytl olduğunu düşünürsek tesettürün böyle bir lüks olmasının garipliğini de ortaya koymuş oluruz.aynı fiyata kaç kişinin karnını doyurabileceğimizin hesabını da katarsak müslümanlıktan ne kadar uzak olduğumuzu da anlamış oluruz herhalde.

  şahsım adına tesettüre ilk adım attığım yıllarda caf cafına hayran olan çocukça davranışım sonucu aldığım o vakko eşarpları bugün, ashabına yardım edip ihtiyaçlarını karşıladığı için hurma liflerinden döşekte yatan ve sırtındaki izlere rağmen ashabının ihtiyaçalarını kendine bir döşek temin etmeye tercih eden peygamberimden * utanıyorum.
  8 -1 ... şakayık
 6. 6.
  (bkz: versace)de olabilir
  1 ... compassrose
 7. 7.
  her alanda emperyalizme esir düşmüş ülkemde, markanın hastası kapitalizmin kölesi olan ülkemde, meseleden nasibini almış insanlardır. lee pantolon veya nike ayakkabıdan farkı ele alınmaması gerekn konudur. ele alanın niyetinden veya samimiyetinden şüphe ederim.
  2 -1 ... palta
 8. 8.
  (bkz: kalvinist müslüman)
  -1 ... mosquito
 9. 9.
  (#607204)entryden yola çıkarak bir şeyler söyleyecek olursak; arkadaşımız olaya çok farklı ve yanlış bir gözden bakıyor.*markalı eşarp kesinlikle siyasi sembol olarak algılanmamalıdır.kenarı işlemeli tülbentten tek farkı kişinin inandığı için örtünmüş olmasıdır.kenarı işlemeli tülbent ise genel anlamda daha çok köylerimizde adet ve gelenekten ileri gelmektedir.*zira kenarı işlemeli tülbentle de inandığı için adam gibi örtünebilir.kimsenin buna lafı yoktur olamaz.bırakalım da örtünenler tülbentmi eşarpmı olduğuna kendileri karar versinler.

  bu başlığın eleştirilebilir tek yönü bence şu olablilir *;verilen paranın nereye yol ,su ,elektrik olarak döndüğü**
  ... white pages
 10. 10.
  tamamen çelişkidir.
  dininin gereği kapanmıştır.kahrolsun israil,ermenileri boykot diye yırtınır fakat başında baş ermeni olan vakko başörtüsü vardır.kişi kendisiyle çelişkidedir.
  13 -2 ... morfin