1. 1.
  rte'ye ve akp'ye çalışan yazılı medya. yalan haber yapmakta sınır tanımayan muhteşem! gazetelerdir. kendilerini islami olarak nitelendirirler. islamiyetle alakaları yoktur. sürekli saldırırlar karşıt görüşlere. başkalarını çamur atmakla suçlar ama daha kötüsünü kendileri yaparlar. hemen hemen her hafta içlerinden bir kaçında, kendilerini haklı çıkarmak için yapılan kasıtlı yalan haber kesin vardır. sadece yalan değil, manşet veya sürmanşetle provokasyon da yaparlar sık sık. nedense rte bunları hiç görmez. görmezlikten gelir. zaten neden görsün ki. rte der ki doğan medyasını almayın, okumayın. evlerinize sokmayın. asıl alınmayacak, okunmayacak, para verilmeyecek gazeteler varsa işte bunlardır. tamamen taraflı, olaylara at gözlükleriyle bakan, öteki türkiye'nin temsilcisi yazarları barındırırlar. tümünün yazılarının hedefi bellidir. rte'nin adamlarıdır çoğu. bir kısmı da işbirlikçidir. maaşını yurtdışından alan yazar takımıdır. liboştur. genel olarak örnek vermek gerekirse :

  (bkz: şamil tayyar)

  (bkz: iktidarın borazancıbaşısı bıyıksız fehmi)*

  (bkz: abdurrahman dilipak)

  (bkz: fikri akyüz)

  (bkz: mehmet metiner)

  (bkz: mümtazer türköne)

  (bkz: ali bulaç)

  (bkz: engin ardıç)

  (bkz: ahmet altan)

  (bkz: mehmet altan)

  (bkz: yasemin çongar)

  (bkz: murat belge)
  ***
  (bkz: yandaş medya)

  (bkz: işbirlikçi medya)

  (bkz: mütareke medyası)
  21 -22 ... kizkaciran damat
 2. 2.
  her insan biraz taraftır. sizce yeryüzünde pür tarafsız bir insan varmıdır bence yok.
  vakit, yeni şafak, zaman , star, taraf mıdır %100 tıpkı cumhuriyet, hürriyet, tercümanın birilerine taraf oldukları gibi. ama dersenizki taraf taraf mıdır evet o da taraftır hernekadar beğenilmese kabullenilmesede demokrasiden taraftır zannımca ama malesef tarafı olduğu demokrasi henüz uzaklarda olduğundan birilerine yakıştırılır belki yarınlardada karşıtlarına yakıştırılır.
  5 -6 ... dr mervan
 3. 3.
  (bkz: ibomahsunizzetalışanözcan)*
  5 ... onurude
 4. 4.
  (bkz: mental masturbasyon medyası)
  6 -2 ... annabell lee
 5. 5.
  akp'nin altılı ganyanı. *
  3 -2 ... the richest man in bayburt
 6. 6.
  zıt olan renklerin bir tanesidir. bir de bunu tamamlayan diğer renk vardır. ve onları 'o' tarafa ait oldukları için alıp okuyan insanlar .kimse taraf olduğunu inkar etmiyor ki. sizin fikirlerinize uygun değildir, almazsınız. ve kendinize uygun olanı seçersiniz. ne var ki bunda? üstelik her iki rengin de olması gerektiğini düşünüyorum. herkesin doğrusu birbaşkasıyla örtüşmek zorunda değil.
  2 -1 ... ebegume cici
 7. 7.
  çeşmenin başındakilerin çıkarları ile gazete sahiplerinin çıkarları uyuştuğu sürece kör bir bağnazlıkla düzenin bekası uğruna basın etiğini hiçe saymaya devam edecek, işine gelmeyeni görmeyip, işine yarayacak pireyi deve gibi gösterecek halkın değil, "sahibinin sesi" günlük gazeteler bütünü. geçmişi hatırlatmak, geleceğe not düşmek babında düşünerek adı geçen gazetelerin zamanında patron/hükümet ilişkilerine göre nasıl gerdan kıvırdığını hatırlayalım. artık akp medyasının bir neferi olan star değil miydi tayyip'in taliban dizi dibinde fotoğrafını yayınlayan?. mesela star halen cem uzan'ın elinde olsaydı gazetesini masaya serip üzerinde yemek yiyen halk çorbasını içerken günümüz manşetlerini mi okurdu gözucuyla?. ulusalcı diye nitelendirilen kesim hürriyet ve geri kalan aydın doğan gazetelerini tayyip yalakası diye eleştirmiyor muydu?. poaş'ın vergi kaçakçılığı iddiası ortaya çıktığında gazetecilerine "başbakan ve maliye bakanı aleyhinde yazı yazmayın onlarla önemli işimiz var" diyen aydın doğan değil miydi?. ya da emin çölaşan neden kovuldu?. zamanında sıkı dost olan bu iki tüccar kavga ettikten sonra doğan medyası chp ile kanka olmadı mı bir anda?

  gün gelip devran dönmüş yazıya konu olan gazeteler el değiştirmiş.. bir bakmışsınız sabah gazetesi ulusalcıların sesi oluvermiş, star'da tayyip'i bilmemkimin kucağında görüyoruz...
  6 -2 ... mykalkan
 8. 8.
  içlerinde sabah gazetesini ayrı tuttuğum gazetelerdir. ahmet çalık satın aldıktan sonra hükümet yanlısı gibi görülse de içerisinde akp karşıtı sağlam yazarlar bulunmaktadır sabah gazetesinde(umur talu, erdal şafak, hasan bülent kahraman gibi). diğer gazeteleri takip etmediğim için(ara sıra tarafı takip ediyorum) hatta takip etmek istemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim.
  1 -2 ... suicidal imbecile
 9. 9.
  (bkz: devrim muhafızları)
  (bkz: serbest çağrışım)
  1 ... fantastikgenc
 10. 10.
  yerlerine (bkz: sabah aksam iki posta) önerdiğim gazetelerdir.
  1 ... gunseki