Advertisement

 1. ?.
  normal bir gazetecilik yayını yapmaktan ziyade ortalık karıştırıcı haberler yapmak, provakasyonlara yol açmaktır. hiçbir gazete, hangi zihniyete sahip olursa olsun insanları alenen hedef gösteremez, inancı kendinden farklı olan cemaat ya da gurupları ortalığa döküp adres işareti yapamaz. insanların resimlerini yarım sayfa basıp üzerine çarpı işareti koyamaz. bunu yapmak terbiyesizliktir, kural tanımazlıktır, şudur budur ama kesinlikle gazetecilik değildir.

  peşin edit : hayır , ben gerçekte ahmet hakan coşkun değilim. bir dönek hiç değilim. kafadan küfürü basmadan önce entry lerimi okuyun. ben sadece artık kral çıplak deme zamanının geldiğini savunan biriyim. bu arada aynı kral çıplak sözünü cumhuriyet okuyan katı laikçi sözlük yazarlarından da bekliyorum. evet var mı bu kadar hakkaniyetli yazar?
  3 ... imhotep
 2. 1.
  vakit gazetesi kurtuluş savaşı döneminde nasılsa şimdi de öyledir, yani anti-vatanperverdir. şu an ki görevi milletin idini duygularını , devletin çeşitli makam ve bireylerini kötülemek kaydıyla suistimal etmektir. zafer bayramında bile bayramla ilgili ufacık bi haber bile geçmeyerek kumaşını belli etmiştir. okuyanlara Allah akıl fikir versindir.

  (bkz: vakitperverlerin eksi oy yagmuru)
  4 -1 ... twofisted
 3. 2.
  vakit gazetesi ve onun türevlerinin sahip olduğu, kiminin yerdiği kiminin sevdiği bir ideolojiyi yansıtan misyon. tabi bir de buna karşılık kral çıplak derken kendimizi övmek nasıl bir mantıkdır, çözmek lazım.
  1 ... kisil
 4. 3.
  cumhuriyet gazetesinin tam tersi bir misyona sahiptir, sayesinde "tehlikenin" farkına varılmıştır.
  2 -1 ... havari kesar
 5. 4.
  (bkz: mission impossible)
  ... sıpa
 6. 5.
  tamamlanmak üzere olan ödevdir.
  alıcısı da oldukca fazladır. *
  bir yayın kuruluşunun ülkesinden böylesine nefret etmesi oldukca vahimdir.
  bundan daha da vahim olanı taraftarlarının fazla olmasıdır.
  ... ramorin
 7. 6.
  üniversitede türbanı yasaklayanları gavur olarak göstermek.
  mahkemede işine gelmeyen kararları veren yargıçları gavur diye damgalamak.
  ve bu dinsiz ve gavurların fotoğraflarını birinci sayfada yayınlayarak hedef olarak göstermek.
  1 ... rigor mortis
 8. 7.
  vakit gazetesinin losyonu: hacı yağı.
  pazartesi gazetenizle beraber ücretsiz.*
  (bkz: hacı yağı ile beyin yıkayarak siyaset yapmak)
  ... cicek abbas
 9. 8.
  bütün islam karşıtlarını kıtır kıtır doğramaktır. "kafirlere ölüm" felsefesini benimsemiş zamanla laikleri de hedef alarak alayını şişten geçirip kebap yapacak, kalan sakatatla eti karıştırıp vakit sucuklarını piyasaya sürecektir. * *
  ... ankarakarakedisi