bugün

Kellesini, paçasını, soğanı da at baharatını ek al sana kelle paça. Kase gibi.
https://www.youtube.com/watch?v=dATX9VqHIqU
Dil beyin ve kelle paca ictim ama Elvajinus Ül sarımsak... denenir tecrubeyle sabitleyince gelirim tekrardan
Sarimsağın mantar enfeksiyonunda etkili olduğu bilimsel bir gerçek.

Cesaret edip Denemek lazim bilemedim.
(bkz: bugün de başkalarının yerine utandık)
--spoiler--
bu başlığa yazdığım bir önceki entry'min geneli taraflıydı. bu sefer geneli tarafsız ve görüşsüz bir şekilde yeni bir entry giriyorum, sonda ise fikrime yer veriyorum. umarım bu sefer anlatım hatalarımı düzeltebilmişimdir:
--spoiler--

vajinasına sarımsak sokan bir kişinin tecrübelerini anlattığı bir video, vajinası olan veya olmayıp bilgi edinmek isteyen birisine yardımcı olabilir. yardımcı olmayacaksa belki de bir kitleye hitap edebilir. bu bazılarımızın hoşuna gider, bazılarımızın gitmez.

fakat benim görüşlerime göre çeşitlilik iyidir. absürt dursa da, olumsuz olsa da yeni bilgiler faydalıdır. aynı zamanda herkese uygun videolar bulunabilmesi iyidir.
Bunca yıllık bir trollüm böylesiyle ilk defa karşılaşıyorum ne diyeceğimi bilemedim.
Ne bu yeni nesil indie grubu ismi gibi olmuş.
Biraz sogan ekle az zeytin yagi bolca limon ve tuz al sana vajina sögüs afiyetle yiyebilirsiniz afsdsasd kusacam galiba.
Sarmısak bahane tıkla tıkla gelsin paralar. Reklam olarak da edepsizliğini sergilemiştir. Uçmuş Kafayı yemiş bu youtuber lar. Bu ne lan?
"clickbait" olayının da bir edebi adabı vardı.
BaZı vajinalar var ki kendileri zaten doğal sarımsak kıvamında. Herhangi bir şey sokmanıza gerek yok. Zaten sokmak isteseniz kokusundan yaklaşamazsınız. Öylesine leş...
bilgilendirici bir youtube videosu.
görsel
bir youtube videosu.gelişmelerin sonu pek hayra alamet olmamış gibi.
görsel
Korkunç bir başlık. Aklım çıktı vallahi insan hayret ediyor.
Sarımsak soktuktan sonra üstüne yoğurtta doktuyse yalarum.
https://www.youtube.com/watch?v=qjW6BQ60KuA
Sarımsak anti-bakteriyel özelliği de olan bir ürün. Bu kişi belki kaşıntı ve akinti gibi şikayetleri nedeniyle alternatif tıp düşüncesi ile hareket etmiş olabilir.
ne arıyordun da denk geldin böyle bir videoya acaba. hem cuma hem ramazan, combolu mübarek gün bir de.

siz iflah olmazsınız...
Niye sokmuş ki?

Vajinasında enfeksiyon mu varmış?
insan doktora gider.

Memlekete bak a.q.
akdenize kadar koşar.
sarımsaksız da gayet iğrenç bir organ zaten vajina. neden daha kötü hale sokuyorsunuz anlamıyorum ki.
Su hareketlere bak aq, insan hic mi utanip sikilmaz boyle siktiri boktan bir video cekerken ya da gelecekte 50 yasina gelip gotundeki killar kadayif oldugunda hic mi dusunmez ben ne bok yedim diye...
ne biçim başlık bu espri desen malca.. dikkat çekmek için malım diye bağırmanıza gerek yok.
Kan tutan kasap bu video yu seyretmeden güne baslayamiyor.

Kendin seyret tirrek sözlügü karistirma.