bugün

vajinası yalanan kızın ağzınıza işemesinden sonra kaynaklanan durumdur. *
Dili sıkılınca oluşan durum .
bikaç heftaya geçen garip iğrenç hislerdir bi de yalayınca ağzına vajina sıvısı iyive işler nefesin öyle kokar biraz ama 6 saate geçer .
sexten ve vajina yalamaktan bıkan yada kendini öyle lanse eden yazar zırvası.
o zaman niye yalıyorsun diye düşündüren entry dir.
El altından övünme taktikleridir, öncelikle oralin kuralları vardır. Mide bulanması gibi bir şey pek söz konusu olmaz, çünkü iş oral ile bitmez, boşaldıktan sonra o anki yaşadıklarınız harmanlanır ve iğrenç olmaktan çıkar. Tabi pratikte böyle teorikte vajinayı "hardcore" izleyicileri, follofoş olmuş, dehlizler sandıklarından, elbette bu tarz vajinalar yalanmamalıdır. Ki o kadarına da düşmeyiniz efendim...

Bir dahaki entryde görüşmek üzere, sağlıcakla kalın...
kimseye bi'zararı yoktur.

sonrası böyle alabildiğine karanlık ve dar bir sokakta sıkıştırılmış gibi ama dimi; hah! kaç o zaman panpa, sıçrat paçalarına pişmanlık çamurlarını. kime ne lan!

olur yani..
insanlık hali..
hayat..
şartlar..
bokpüsür..
Ha altına işeyen ha ağıza işeyen vajina. Çok iticidir. Kesinlikle en az 1 hafta görüşülmemeli.
Hijyene önem vermeyen bir kıza yapılacak olan bir eylemdir.
- niyazi, neden gelmedin bugün. bir şeyi mi oldu?
+ yok bişiyim necla. ağzımın pek tadı yok bugün.
orada olmeyi secmekten korktugu icindir.
Umdugunu bulamamak.

(bkz: pis koku)
http://youtu.be/yyVw_MuW4bU
hapishane kapılarını yalama etmiş üstat haluk levent'in yukarıdaki şarkısında çok net ifade ettiği gibi,
-yalanmış hepsi, hepsi yalanmış.
tabi kim yalamış belli değil.
Sadece bana mı olduğunu merak ettiğim durumdur. Öyle ki keşfedilecek her yeri keşfetmiş ve bir daha o yerlere dönmek istemiyormuş gibi hissediyorum.