1. 1.
  japonya'da yaşanan olay.
  menopoza giren bir kadının vajinası düzenli cinsel ilişki yapmadığı için kapandı.

  https://www.sozcu.com.tr/...vajinasi-kapandi-2304404/

  --spoiler--
  japonya'da menopoza giren bir kadının vajinası düzenli cinsel ilişki yapmadığı için kapandı. bilim dergilerinde yayınlanan olay hakkında, "hastanın hiç ağrısı yoktu, biz de şaşırdık" ifadeleri kullanıldı.

  ingiliz basınında yayınlanan bir haber, şaşırtıcı bir tıbbi gelişmeyi gündeme getirdi. sayılı tıp araştırmaları dergisi the journal of medical case reports’ta yayınlanan bir araştırmada, japonya’da yaşanan bir olay mercek altına alınıyor. tıp dergisi, japonya’da menopoza giren bir kadın hastanın yaşadıklarını okuyucularına aktarırken, bunun sebeplerini ve üstesinden gelme yöntemleri üzerine bir makale hazırladı.

  ismi açıklanmayan hastanın herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık hissetmediğini söyleyen doktorlar, “hastanın görünürde hiç sorunu yoktu. klitoris doğru boyuttaydı ve diğer noktalarda da sıkıntı yoktu. vajinası dışarıdan bakıldığı zaman düzgündü. fakat check-up yapıldığı zaman gerçek ortaya çıktı. üreme organı dışarıdan tamamen normal gözüküyordu” ifadesini kullandı.

  fakat 2 çocuk annesi kadının üreme organında derinlemesine inceleme yapan doktorlar, kadının vajina girişinin neredeyse kapandığını fark etti. sadece idrarı vücuttan dışarı atmak için ufak bir boşluk olduğunu fark eden doktorlar, “vajina ağzı kapalıydı. hastamızın uzun süredir cinsel ilişkiye girmediğini öğrendik. düzenli cinsel ilişkiye girmediği için vajinada bu şekilde bir değişiklik yaşandığını tahmin ediyoruz” açıklamasını yaptı.

  bu gelişmenin ardından hızla ameliyat odasına alınan kadının vajinasına östrojen kreması ile müdahale edilirken ameliyata alındı. doktorlar, kadının anesteziyle uyutulduğunu aktarırken, bu sırada ismi açıklanmayan kadının labiyasının birbirinden ayrılmasını sağladıklarını açıkladı. doktorlar, kadının yaşadığı sıkıntının sebebi olarak menopozu da gösterirken, incelemelerin devam ettiği belirtildi.
  --spoiler--
  4 -4 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  (bkz: asparagas)
  östrojen kreması nedir amk. biraz krem şanti biraz da meyveli sos döküp bi yoğursaydınız.
  14 -2 ... kurenai
 3. 3.
  Derinlemesine inceleme ve östrojen kreması ile şoke eden olay.
  6 -1 ... hakan yavas
 4. 4.
  journal of palavra'da derinlemesine incelenmiş tıp fenomeni.
  ... fanfan la tulipe
 5. 5.
  Vajinalar kapatılsın!
  4 ... sodomlu
 6. 6.
  Çok garip bir durum japonlar da cinsel organ varmıydi?
  ... saclarim net
 7. 7.
  östrojen olduğu sürece kapanmaz ; korkmayın kızlar, gelmeyin erkeklerin gazına! istediğiniz zaman, istediğiniz kadar.
  1 ... topumtufegimkelebegim
 8. 8.
  işleyen demir pas tutmaz.
  1 ... idrak yollari enfeksiyonu
 9. 9.
  Ostrojen kreması ne amına koyim?
  Oldu olacak üstüne leblebi ceviz atsalardı!
  5 ... kerox
 10. 10.
  vajinasi sadece idrarini biraz yapacak kadar acik kalmis demek. bu kadini ekstra incelemeleri lazim. vajinadan işiyorsa şayet...
  3 -2 ... kerberos34