bugün

vajinanın çok iğrenç çirkin bir organ olmasıdır. uzak durması için sert bil dille uyarılmalıdır.
[kat: ibne olmadan önceki son sözler]
Sende amma abarttın be dostum.
Annelerimizin güzel bir lafı vardır; "çıktığı yeri beğenmiyor!" diye. Onu anımsattı.
adam haklı beyler.
geldiği yerleri unutmamalı insan.
tamamen ibnelerin uydurması.
gözünüzü sokmayacaktınız beyler. eğitim sistemi gerçekten boktan.
ibnelerin kendini avutma çabası .

Penis çok mu estetik sorusunu aklına getirmiştir . Gerisini sen bilirsin ibne kardeş.

Edit : ibne kardeş ne amk.
Olmasaydı olmazdık.
başıma bir şey gelmeyecekse önemli olan iç güzelliği.
kadınlar güzel ve vacayna gerekli. bu nedenle kadınları sevmemiz gerekiyor. bu hiç adil değil. şunlar pazarda sergilense dönüp bakmazsın. yalan yok. estetik olarak çoğu çirkin bakınız sergisi var.

--------------------- +18 --------------------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=9XXJWM6kihQ

---------------------------------------------------------------------

ama ben genel olarak severim. dışını değil içini. bence iç güzellik önemli.

edit:

-------------------- +18 -------------
ortadaki nedir ya öyle. http://prntscr.com/acxxff

aksesuar takıyorum ayağına resmen taşak tuzagi kurmuş kadın. kesin feminist bu. yanlıslıkla gırsen ıcıne tasaklar sıkısıp patlayabılır. düşüncesi bile korkunç..düşman başına.

-------------------------------------
Önemli olan iç güzelliği.
(bkz: am bulup kılsızını aramak).
Bir kadın olarak katılmaya çalıştığım önermedir. Ama şöyleki işlev aynı olsada güzel ve çirkin vajina olarak ikiye ayrılmaları gerek. Ha kime göre neye göre güzel? Orası tartışılır. En azından benim kafamda güzellik ve çirkinlik ayrımı için hangi özelliklere sahip olması gerektiği şekillenmiş durumda. Sözüm meclisten dışarı tekrar ediyorum işlev aynı görev aynı görev fakat böyle deri deri pörsümüş sallantılı et parçası gibi olanlar beni korkutuyor. Allah vergisi tabiiki ama güzel değil. Bence.
çirkin ama ilgi çekici, peki neden?
çünkü yasak olan gizli olan hep cazip olmuştur, tahrik edici olmuştur, heyecan verici olmuştur.
korkutucu demeyelim ama hoş bir görüntüsü olmadığı kesin.

görmekten keyif alan, estetik bulan hiç kimse yoktur sanırsam.

dost meclisinde bütün gerçekler açıklanmalı artık bence.

gizlimiz saklımız kalmadı zaten.

durum budur, evet.
ibneliğe doğru yol alan er düşüncesi.

beybi!