bugün

Haytımda ilk defa dünya’da bu kadar çok olmasına rağmen ravet gören ilk nesnedir.

Mesela dünya’da ne çok ise onun fiyatı az ve ona olan ravet az olur ama bu durumda tam tersi..
Denedim,tadı fena değil ama overrated bence. Yoklukta yenir.
yalnız değilim oh be.
Güzel bir organ ama çok abartılıyor. Evet.
haziktir,o organ olmasaydı, insan nesli olamazdı.
öyle abartılmış ki dünya onun etrafında dönüyor. hakikaten ilginç bir durum.

görsel
sizin muhabbetinizin içine ediyim. vajinayı abartan yine erkekler konusunu açan da erkekler. abazalıktan ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. şu sözlükte insan gibi bir konudan konuşamıyoruz arkadaş. varsa yoksa vajina, meme, penis. yetti cidden.
abartılan bir organ demek yanlış olur, karmaşık demek daha doğru olacaktır. penis ne kadar basit bir organsa, vajina da o kadar karmaşıktır.
tümevarım yaparsak, erkek basit bir makinedir g noktası her erkekte aynı yerdedir; kadın karmaşık bir makinedir, dünya üstünde yaşayan 5 milyar kadının 5 milyar kanının g noktası farklı yerlerdedir *

vajina abartılacak bir organ değildir en nihayetinde bir organdır.
Abartılmış ki bekaret kavramı ortaya çıkmış. Sadece benim olsun istemişler.
vajinadaki klitorus gelişmemiş hatta körelmiş peniştir bilimsel bir gerçek bu vajina aslında atanamamış penistir bundan dolayıdır ki oral yapan erkek ibnedir... hatta bir kızla ilişkiye giren erkek katmerli ibnedir... ben demiyorum bilim diyor

http://www.cised.org.tr/b...rinda-penisi-var-klitoris....
Entellektuel ortam arıyoruz, inci sozluğe çevirdiniz ortalığı yeter.
abi hangi milletten olduğuyla doğru orantılı mesala rus ve ukraynalı arkadaşlarımızın çok farklı olduğu kanısındayım... kare sanki mubarek.
Dünyanın yarısı bu organa sahip. Öyle çok da abartılacak bi durum yok.

Gerçi sadece ülkemde bir ayrıcalık konusu bu. “Vajinam var öyleyse haklıyım” zihniyeti ülkeme has bir zihniyet.
hiçte abartılmış değildir gayette mükemmel bir organdır.. mmmmh bahsedince bi tuhaf oldum amk....
güncel Önemli Başlıklar