bugün

aklı selim her insanın kabul etmesi gereken gerçekliktir.

arkadaşlar bu organın şekli şemali belli değil, ne idüğü belirsiz. eziş büzüş bir şey.

bir de penise bakın. Bir karakteri, bir duruşu var bir kere organın ben burdayım diyor, bağırıyor adeta.

yani yüzde yüz heteroseksüelim ama estetik görüntülerini objektif olarak kıyaslamam gerekirse böyle düşünüyorum.
Ağda sonrası yanakların iç tarafında kalan tüyleride hesaba katarsak evet çok çirkin bir organ olduğu gerçeğini kesinlikle kabullenmek gerek.
https://www.instagram.com...t&igshid=dpsg0xwrxotp

bi de böyle bak.
çirkine bu kadar ilgi varken bir de güzel olsaymış. abooooooo !
Doğruluğu olan önerme.
ama uğruna ne mücadeleler verilir.
en güzelleri malum sitelerdeki slav ırkı kızlarında.
''mesela yolda yürürken yerde bağımsız, tek başına kalmış bir vajina bulsanız yerden alır mısınız?''
ben alırım. konu kilit.
Vulva ile vajina ne demek bilmeyen yazarların yaptığı çıkarım.
Olsun ben çirkin severim zaten.
çirkin ama seksy.

(bkz: önemli olan iç güzelliği).
amk karşına oturtup dertleşmeyeceksin sonuçta, çirkin olsa ne olur olmasa ne olur.

bu yoğurdun bolluğu nereden geliyor anlamadım ben.
Şimdi yakışıklı olanları var o kadar ayıp etmeyelim.
Geçenlerde de birisi komik olduğunu söylemişti. Arkadaş, biri vaceynayı tam olarak tanımlayabilir mi? Bi komik diyorsunuz, bi çirkin, bi entelektüel bilmem ne.
iğrenç bir kadın organıdır evet. Bunu seven bayılan adamları anlamıyorum. Tabi herkesin kendi tercihi.
ben yerde bulup almıştım. beraber mutluyuz
görsel
Çirkin kadınların ki güzel oluyor diyorlar doğru mu bu? *

insanoğlu nankör işte yaradılışını beğenmiyor..
organlarda sağlık yerine güzellik arayanlara kolay gelsn.
buruşmuş, +50 yaş gibi vajina gören yazar beyanı.
Evet boşaldıktan sonra bende aynı tepkiyi veriyorum.
valla şöyle iskandinav, slav kökenli bi hatun bul ondan sonra tövbe edersin bu sözlere.. pembe iyidir candır.
Özgün çalışmalar gibi yoruma açıktır efendim. Kimisine güzel kimisine çirkin gelen organdır. Tabi bu organ uğruna “ yüzüne bakmam sevgilim ! Saçmalama o kız benim çocukluk arkadaşım, üstelik bıyıkları var ya ben onun bezlendiği zamanları bilirim” diyen bir çok er kişimiz, ilişkilerini bok etmiştir.
O yüzden Allah çirkin şansı o.ospu talihi versin diyorlar. Çirkin ama şanslı bir organdır. Uğruna tarla sattırır, uğruna esnaf kepenk kapatır. Zaten dünya kadar malın olacağına fındık kadar pıtın olsun diye boşuna dememişler. Çirkin mirkin fındık kadarı, dünya mallarına mal mülk sattırır. Sevgiler.
maalesef doğru. bazı kadınların vajinası çok çirkin olabiliyor..
çirkin ama pipim seviyor. Bana kalsa yanına yaklaşmam bile...
[kat: ibne olmadan önceki son sözler]

Beybi!