bugün

Aslında vajinada duyarlı bölgenin 8 cm olması gerçeği.
Kalan kısım bildiğin kanguru kesesi gibi. Haydar dümen bey söyledi.
neyse ki böyle şeyler insanları bir saniyelik bilime, bilgiye yaklaştırıyor. gülsem mi ağlasam mı.
neyse ki böyle şeyler küçük pipililere bir saniyelik umut veriyor, aslında ağlamaları lazım.
Erkeklerin bir kısmını sevindiren gerçek. Yo ben üstüme alınmadım.*
Ben tam anlamadım alttan mı sekiz üstten mi sekiz.
Yalan...
tamamen hikayedir. net söylüyorum, boşuna kendinizi avutmayın.

kadınlar sağlam ve sansasyonel penislere hayranlık duyarlar. bir kadın ne kadar kibirli ve kaprisli olursa olsun, doyurucu ve tatmin edici bir penisi pantolun ön fermuarından gerdirerek çıkardığınızda bütün o egosu, bütün o kibri söner yok olur.

şimdi rakam telaffuz et diyecek olursanız şöyle diyim yani en az 16 cm ve kalın olmalı penis ki bu türlere halk ağzında dalga adı verilir. bu boyutların altı zaten dalga kategorisine girmez; pipi, çük, kamış, pipet, ibiş falan denir. ciddiyim yani alay etmek maksatlı söylemiyorum, bunların her biri birer realite, hayatın gerçekleri.

şunu da özellikle söylemek icap eder: seks esnasında bütün kontrol sağlam penis sahibi bir erkeğin ellerindedir. kadını avucunun içinde istediği pozisyona sokar. ister arkadan saçlarından tuttuğu gibi ayağa kaldırır 15 dk standing behind yapar aralıksız, isterse kucağa alır terminatör gibi zıplatır, dilediği istediği şekle sokar, kadının aklını başından alır ve o kadın daha sonra o adama asla saygısızlık terbiyesizlik yapamaz; çünkü maddi manevi tatmin olmuştur, erkeğinin emrine amade bir ruh haline bürünmüştür. bu böyle inkar etmesin kimse...

tersini iddia eden varsa hayal etsin bakalım kendini. evde dır dır eden ateşli bir kadın, yatak harici başka hangi mecrada terbiye edilebilir? zaten bunu yapamayanlar dayağa başvurur, çünkü kadına yetemez. minik kurbağa pipisiyle kadın karşısında ezilir büzülür ve o kadın o erkeğe asssssla saygı duymaz.

boşa kendinizi avutmayın 8 cm bilmem ne diye. kadına 17 cm kökle bakiyim pişmaniye gibi dağılsın kucakta. ondan sonra ahkam kesin.
8 cm ne birader siki küçük olan kendini böyle mi avutuyor.
Derhal bir ulu sözlük kızı durumu açıklığa kavuştursun!
Biz 8 cm den sonra dağlara taşlara mı sıkıyoruz nedir?
yadsınamaz, speküle edilemez gerçek.

güne muhteşem başlama nedeni.

şu an dans ediyorum. çılgınca.

8 cm olunca bi umudum oldu anlıyorm musun?

sözlük paso moralimi bozuyordu. 20 cmler 23 cmler, damarlar havada uçuşuyor, özgüvenimi yerle bir ediyordu.

ama işte bir halk kahramanı çıktı vurdu masaya. demek ki 8 cm ile de vurulabiliyormuş.

allahım bu entry hiç bitmesin istiyorum. işte bunlar hep seks.
8 cmden sonraki kısım vajinanın akordeona benzeyen yapısıdır efendim.
Zaten sinirler klitoris ve çevresinde bulunur o da giriştedir.
vay amq herkes am uzmanı olmuş.
vajina ve rahim ikilisini bir balon gibi düşünün,
o balon her ay yeniden oluşur,
eğer balonun şişmesine neden olacak bir şey varsa,
balon şişer görevini yapar,
balonu şişirmek için 8-9 cm erkek penisi yeterlidir,
eğer balon şişirilmez ise kendini imha eder,
tüm balon malzemesini bedenden atar (regl )
vajina balonun ince uzun tarafı,
rahim ise kese tarafı gibi düşünün,
en basit örnekleme ile anlatım budur.
Şimdi lezbiyenler düşünsün.
vajina bilim dunyasinda bu fenomen V8 olarak tanimlanir. genellikle ortadogu ve balkanlar ve kuzey amerikaya ozgudur.

Uzak doguda V6 hatta V4 ler gormek soz konusuyken

afrika kitasinda ve guney amerikanin bazi bolgelerinde oradaki penislere uygun tasarlanmis V12 ve v16 versiyonlari da gorulur.

Allahin işi iste. her bolgeye verdigi penise gore vajina bahşetmiş yüce yaradan.
aa'nın haberine göre kaç cm olduğu yeniden hesaplanıcakmış.
g noktası tahmin edildiğinden yakın bir yerde olması hasebiyle doğru olabilecek önerme.
(bkz: 8 cm ler bunu beğendi)
lisedeki biyoloji öğretmenlerinin havanda su döğdüklerini işaret eden başlıktır.
Zaten bizim yurdum insanlarımız böyle. Başka şeylerle uğraşmazlar hep cinsellik hep sapıklık. lan bir bel altından alın gözlerinizi ve dünyaya bakın. Millet aya çıktı siz hala yayadasınız.
Boşuna demiyorlarmış boyu değil işlevi diye.
Japon bilim insanları onaylıyor.
8cmは十分です.
Valla vajina seks penis hakkında pek bilgi sahibi sayılmayız, çünkü; evliyiz. Durumumuzu Zsa Zsa gabor böyle açıklıyor.

Zaten 8 cm veya 80cm olması erkek için fark etmez.
Unutmayınız; erkekler oynar ama skoru kadınlar belirler diyen roger woddis nasihatı aklınızda bulunsun.
Bir de büyük küçük penis konusuna fazla girmeyiniz. Penisin büyük küçük olması işe yarar olması anlık bir durum ve ilerde bu önemsizleşir.
Bir odalı ev olsun benim olsun diyerek ev sahibi olup sonra daha büyük ev sahibi olmayı istemek...
1600 motor arabanın yeteceği şehir trafiğinde 5000 motor arabayı hayal etmek...
En fazla 4-5 çift ayakkabı giyecek olup 30 çift ayakkabı almak...
Giymediğiniz ama aldığınız sonra bir kaç kere giyip köşeye attığınız giyecekler gibi.
gökten haydar yağıyor amk. herifin kıçından haberi yok vajen konuşuyor demezlermi adama. bırak herkez mesleğini yapsın.
gerçekler acıdır gerçekler acıtır sözünü 3 bilinmeyenli denklem haline getiren gerçek. 8 cm acıtır mı ?
güncel Önemli Başlıklar